26.10.2007
(HoH)

Junioři pokračují ve výborných výkonech, vyhráli ve Znojmě

Extraliga juniorů dnes pokračovala svým 17. kolem, „Pardubáci“ dnes od půl jedné odpoledne hráli na ledě Znojma. Po první třetině vedli Východočeši po gólech Filipa Stoklasy, Uga Dobiáše a Roberta Kousala již 3:0, Jihomoravané ale dokázali zápas dotáhnout do prodloužení. V něm ale branka nepadla, z bonusového bodu navíc se radovali po trestných stříleních junioři HC Pardubice, kteří bodovali již devátém (!) utkání v řadě. Rozhodující nájezd proměnil Jan Semorád. Zítra hrají na ledě Komety Brno.

Extraliga juniorů, 17. kolo, pátek 26.10.2007, Hostan arena

Znojmo

3:4sn
0:3, 1:0, 2:0 – 0:0 – 0:1
Branky a nahrávky: 29:12 Alexa, 49:26 Alexa (Barták), 51:23 Alexa (Pláněk) – 7:07 Stoklasa, 9:27 Dobiáš (Poskočil, Radil), 16:39 Kousal (Jindřich, Verner), rozhodující samostatný nájezd Semorád. Rozhodčí: Skoupý – Pospíšil, Chocholouš. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 41:53. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.
Znojmo:
Dynamo Pardubice: Čaladi – Drtina, Fink, Kučera, Blažek, Šnejdr, Krejnus, Poskočil – Stoklasa, Kaut, Bláha – Paučin, Sodomka, Nykl – Jindřich, Kousal, Verner – Šejba, Radil, Dobiáš – od 21. navíc Semorád.