22.11.2019

Po první třetině hotovo! Junioři se na vítěznou vlnu vrátili ve Zlíně

Zlín - Po nevydařeném derby mohou juniorští hokejisté Pardubic znovu slavit. Ve Zlíně se jim nadmíru povedla již úvodní třetina, ve které třemi brankami odskočili a vypracované vedení již v poklidu hájili do závěrečné sirény. Výhra 4:1 přinesla posun na třetí místo tabulky Turnaje O Pohár DHL.

Turnaj O Pohár DHL, 19. kolo, pátek 22.11.2019, Zimní stadion Luďka Čajky

1:4
0:3, 0:0, 1:1
Branky a nahrávky: 45. Sebera (Jaroněk, Holík) – 10. Šír (Blažej), 12. Tobiáš (Kubíček), 17. Rohlík (Costa, Oliva), 51. Rohlík (Kostka, Herčík). Rozhodčí: Obadal – Kráľ, Smetková. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 20:45. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.
Berani Zlín: Hamrla – Janošek, Holík, Jaroněk, Bednařík, Mikulík, Riedl – Chludil, Sebera, Weintritt, Frömel, Podešva, Kozubík, Luža, Hrazdira, Dobiáš (C), Fajkus, Baďura, Apolenář
Dynamo Pardubice: Borovička – Hrádek, Oliva (C), Kubíček, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Hledík, Formánek, Rouha, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Paleček, Rohlík, Šír, Herčík, Šťastný