15.11.2019

Tvrdý náraz! Junioři si z Kladna přivezli šest inkasovaných branek

Kladno - Junioři pardubického Dynama si z ledu Kladna přivezli čtvrtou letošní porážku. O jejich ztrátě rozhodla již úvodní třetina, ve kterém domácí Rytíři odskočili již na rozdíl čtyř branek. Jedinou branku Pardubic vstřelil ve druhé třetině Jiří Bucek, prohře 1:6 ale nezabránil.

Turnaj O Pohár DHL, 17. kolo, pátek 15.11.2019, ČEZ Stadion

Rytíři Kladno

6:1
4:0, 2:1, 0:0
Branky a nahrávky: 6. Rendla, 11. Jelínek (Rendla, Čermák), 13. Chrenka (Šapovaliv), 18. Sojka (Hašek), 22. Urban, 39. Šapovaliv (Robovský, Ticháček) – 36. Bucek (Rozlílek, Chára). Rozhodčí: Hucl – Pešek, Malý. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 35:24. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.
Rytíři Kladno: Novotný – Robovský, Zíka, Funk, Ticháček, Volráb – Klíma, Bernat, Šimek, Hašek, Sachr, Sojka, Urban, Rendla, Jelínek, Čermák, Šapovaliv, Chrenka
Dynamo Pardubice: Nečas (22. Kraus) – Hrádek, Oliva, Kubíček, Leder, Blažej, Jelínek – Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Hledík, Šťastný