28.2.2017

Starší dorostenci otočili duel v Kladně a mají mečbol!

KLADNO — Důležitý souboj o druhý bod v osmifinálové sérii zvládli starší dorostenci vítězně, Rytíře zdolali podruhé v řadě, v Kladně zvítězili 6:5 v prodloužení. Dynamo v první třetině dvakrát vedlo, ve druhé ale domácí třemi brankami v řadě otočili a vedli o dvě branky. Střeleckou převahu ale svěřenci Michala Mikesky a Martina Koudelky využili, ve třetím dějství srovnali 94 sekund před jejím koncem a v 63. minutě vstřelil Václav Leder vítězný gól.

NOEN extraliga staršího dorostu, OF3, úterý 28.2.2017, ČEZ Stadion

Rytíři Kladno

5:6p
1:2, 3:2, 1:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 8:10 O. Bláha (Filip, Müller), 25:28 Veber (Penc, Jelínek), 26:13 M. Bláha (Filip, O. Bláha), 29:15 Rendla (Svoboda), 57:20 Filip (M. Bláha) – 4:40 Machač (Matýs), 19:26 Chára (Matýs, Pochobradský), 31:58 Oliva (Pochobradský, Bucek), 37:48 Blümel (Oliva, Kostka), 58:26 Blümel (Machač, Oliva), 62:28 Leder (Pochobradský). Rozhodčí: Hlinka – Coubal, Mašek. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 268. Střely na branku: 20:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:4, 5:4, 5:6.
Rytíři Kladno: Jiroušek – Haspeklo, Kvapil, Müller, Šmatlák, Veber, Zich – M. Bláha, O. Bláha, Filip, Husarik, Jelínek, Penc, Rendla, Svoboda, Tržil.
Dynamo Pardubice: Vlk – Blažej, Javůrek, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Černý, Chára, Koffer, Kostka, Machač, Matýs, Pochobradský, Rozlílek.