4.2.2017

Starší dorostenci ve Skutči porazili Brno a jsou první!

SKUTEČ — Důležitý souboj o čelo tabulky zvládli starší dorostenci na výbornou. Sice neudrželi dvoubrankové vedení, ale i tak porazili povedenou třetí třetinou 5:2 silnou brněnskou Kometu. Dynamo se tak vrátilo do čela NOEN extraligy staršího dorostu!

NOEN extraliga staršího dorostu, 42. kolo, pátek 3.2.2017, Tipsport arena

Kometa Brno

5:2
1:0, 1:1, 3:1
Branky a nahrávky: 5:24 Černý (Bucek, Rozlílek), 32:15 Matýs (Machač), 46:58 Pochobradský, 53:11 Chára (Sýkora), 57:40 Chára (Kostka, Koffer) – 34:14 Matula (Minárik, Slabý), 44:23 Süss (Matula, Frydrych). Rozhodčí: Veselý – Řezníček, Zeman. Vyloučení: 4:3, navíc Süss (Kometa Brno) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. Diváci: 200. Střely na branku: 34:24. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.
Dynamo Pardubice: Vlk – Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek, Blažej, Machač, Pochobradský, Kostka, Chára, Černý, Koffer, Bucek, Matýs, Rozlílek.
Kometa Brno: Šindelka – Krejčí I, Věžník, Slabý, Jurnečka, Kučera, Gloz, Süss, Svoboda, Minárik, Střondala, Krejčí II, Matula, Novák, Frydrych, Zajíček, Kunc, Plášek, Kadlic.