4.12.2016
Adam Joska

Mladší dorostenci nadělili Táboru deset branek

PARDUBICE — Pardubickým svěřencům vyšel vstup do utkání na výbornou, hned v 1. minutě se ujali vedení a za první třetinu dokázali nastřílet hned sedm branek. V dalším dvou dvacetiminutovkách už tak produktivní nebyli, to je ale mrzet nemusí. Hattrickem se blýskl David Matěcha a dvě přesné trefy zaznamenal Tomáš Zeman.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 21. kolo, neděle 4.12.2016, Tipsport arena

Tábor

10:2
7:0, 1:2, 2:0
Branky a nahrávky: 0:31 Rohlík (Zeman), 2:56 Tobiáš (Pejzl), 4:32 Matěcha (Koffer), 7:09 Zeman (Rouha, Rohlík), 9:39 Hledík (Divíšek), 11:00 Koffer (Antoníček, Lašák), 18:56 Matěcha (Lašák), 30:47 Hrádek, 43:54 Matěcha (Odehnal, Šťastný), 52:11 Zeman – 27:24 Berka (Kovařík), 36:27 Knobloch. Rozhodčí: Kratochvíl – Potůček, Tasch. Vyloučení: 1:4. Využití: 2:0. Diváci: 120. Střely na branku: 49:26. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1, 8:2, 10:2.
Dynamo Pardubice: Nečas – Hrádek, Jelínek, Kaštánek, Matěcha, Odehnal, Pejzl, Secký, Voženílek – Antoníček, Divíšek, Hledík, Kazda, Koffer, Lašák, Rohlík, Rouha, Šír, Šťastný, Tobiáš, Zeman.
Tábor: Vácha (7:09 Bartoň) – Čížek, Hubata, Pánek, Pavlát, Šedivý, Štekr, Volčík – Barták, Berka, Čech, Chocholoušek, Knobloch, Kovařík, Lang, Ledecký, Matoušek, Petřík, Přívozník.