20.3.2016

Finále bylo blizoučko, mladší dorostenci padli v závěru prodloužení

ZLÍN — To je ale veliká škoda! Mladší dorostenci vedli po brankách Jiřího Bucka a Tomáše Zemana vedli ještě dvě minuty před koncem ve Zlíně 2:1, domácí ale dokázali v početní výhodě vyrovnat a jedenatřicet vteřin před koncem prodloužení v přesilovce vstřelili vítěznou branku poté, co Dynamo neproměnilo trestné střílení. I tak si nejmladší akademická kategorie zaslouží pochvalu za parádní sezonu!

ELIOD extraliga mladšího dorostu, SF3, neděle 20.3.2016, Zimní stadion Luďka Čajky

3:2
1:1, 0:0, 1:1 – 1:0
Branky a nahrávky: 13:59 Zmeškal (Dluhoš), 58:04 Dobiáš (Sedláček), 69:29 Kowalczyk (Pröschl) – 16:17 Bucek (Chára, Mazura), 55:16 Zeman (Blümel, Chára). Rozhodčí: Kubičík – Axman, Hanzlík. Vyloučení: 1:4. Využití: 2:0. Diváci: 167. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
Berani Zlín: Kubík – Dluhoš, Tomáš Dřímal, Hamrlík, Janošek, Jaroněk, Kowalczyk – Tadeáš Dobiáš, Dřímal, Fajkus, Kristek, Pröschl, Sebera, Sedláček, Suhrada, Světlík, Zmeškal.
Dynamo Pardubice: Vlk – Blažej, Hybeš, Leder, Oliva, Pejzl, Rudy, Sýkora – Blümel, Bucek, Hricuš, Chára, Jelínek, Kostka, Lašák, Mazura, Rouha, Rozlílek, Sajdl, Šír, Zeman.