7.3.2016
Robert Novotný

Půltuctové razítko! Starší dorost postoupil do čtvrtfinále!

PARDUBICE — Pětibrankovou smrští ve druhé třetině rozhodli starší dorostenci třetí osmifinálové utkání se Zlínem a těší se na další kolo play off. V Tipsport areně přejeli Zlín 6:1, ve druhém dějství se trefili Martin Kaut, Matouš Boček, Ondřej Matýs, Adam Ružička a Filip Zadina, na zlínské snížení odpověděl a velké oslavy odšpuntoval Viliam Šeliga. Pardubičtí akademici, které perfektně jistil Milan Klouček, vyřadili čtvrtý tým po základní části a těší se na další výzvu.

NOEN extraliga staršího dorostu, OF3, pondělí 7.3.2016, Tipsport arena

6:1
0:0, 5:0, 1:1
Branky a nahrávky: 26:47 Kaut (Zadina), 27:53 Boček (Kaut, Zadina), 34:21 Matýs (Ružička, Štefka), 36:19 Ružička (Petrus), 36:38 Zadina (Kaut, Machala), 54:16 Šeliga (Martínek, Pochobradský) – 51:10 Václavek (Karafiát, Padrnos). Rozhodčí: Veselý – Kis, Řezníček. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 190. Střely na branku: 35:24. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1. Konečný stav série: 3:0.
Dynamo Pardubice: Klouček – Boček, Matýs, Trejbal, V. Leder, Mert, Žouželka – Petrus, Ružička, Štefka – Machala, Kaut, Zadina – Šeliga, Pochobradský, Paliesek – Martínek, Roubal, Kubišta – Machač, Syrovec.
Berani Zlín: Huf (36:38 Šimonů) – Budil, Fridrich, Gába, Marek, Padrnos, Sirota – Bainar, Dlabaja, Dvořáček, Frišara, Hefka, Karafiát, Kenša, Kočica, Kotek, Mikulec, Václavek.