22.1.2016
Adam Joska

Starší dorostenci těsně prohráli s Kladnem

PARDUBICE — Hokejisté Pardubic se sice ujali ve druhé minutě vedení zásluhou trefy Kubišty, jenže ve druhé třetině Kladno otočilo vývoj utkání. Ve 49. minutě hosté navýšili své vedení, Roubal deset vteřin poté snížil na rozdíl jediné branky, na víc už se ale starší dorostenci nezmohli.

NOEN extraliga staršího dorostu, 35. kolo, pátek 22.1.2016, Tipsport arena

Rytíři Kladno

2:3
1:0, 0:2, 1:1
Branky a nahrávky: 1:28 Kubišta (Martínek), 48:50 Roubal (Martínek) – 24:11 Hrabík (Kalaj, Kubík), 25:21 Kovacs (Veber), 48:50 Hrabík (Kučera). Rozhodčí: Kratochvíl – Špringl, Pechánek. Vyloučení: 6:5. Využití:0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 41:23. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.
Dynamo Pardubice: Klouček – Trejbal, A. Leder, Žouželka, Mert, Boček, V. Leder – Petrus, Blümel, Štefka – Martínek, Roubal, Kubišta – Šeliga, Pochobradský, Matýs.
Rytíři Kladno: Stahl – Klusáček, Haspeklo, Šíma, Kučera J., Veber, Kiml, Smrž – Řepka, Svoboda, Kouba, Hrabík, Kučera M., Kalaj, Husarik, Kovacs, Kubík, Pejchal.