28.2.2016
(HoH)

Za deset minut hotovo. Mladší dorost přejel silný Třinec 7:3!

PARDUBICE — Další parádní galapředstavení v podání mladších dorostenců Dynama! Pardubičtí mladíci rozstříleli v malé hale Třinec kanonádou v první třetině. V desáté minutě vedli o tři góly, zápas, ve kterém se dvakrát brankově prosadili Filip Koffer a Dominik Chára, další trefy přidali Vít Rozlílek, Radek Šír a Jiří Bucek, nakonec ovládli 7:3. Východočeši si nedělní podvečer pořádně užili, soupeře jasně přestříleli 46:24. Nejmladším akademikům náleží veliká pochvala – jste kabrňáci!

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 36. kolo, neděle 28.2.2016, Tipsport arena

7:3
4:0, 1:1, 2:2
Branky a nahrávky: 3:43 Koffer (Zeman), 7:35 Chára (Bucek, Mazura), 9:22 Rozlílek (Zeman, Koffer), 13:15 Chára (Mazura, Oliva), 23:08 Šír (Koffer, Zeman), 40:34 Bucek (Chára), 50:59 Koffer (Šír) – 36:28 Tománek, 51:48 Tománek (Michálek), 57:55 Tománek (Marguš). Rozhodčí: Horinek – Špringl, Špringl ml. Vyloučení: 1:2. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 46:24. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1, 7:3.
Dynamo Pardubice: Dosoudil – Blažej, Dubovči, Oliva, Pejzl, Sýkora – Bucek, Chára, Jelínek, Koffer, Mazura, Rohlík, Rozlílek, Svatoš, Šír, Zeman.
Oceláři Třinec: Ochman – Homola, Konderla, Marguš, Michálek, Patlevič, Radzienciak – Čmiel, Indrst, Korčák, Králík, Miklér, Plandor, Rybnikár, Tománek.