9.10.2014
(HoH)

Mladší dorostenci vezou dva body z Mladé Boleslavi

PARDUBICE — Čtyřikrát vedli – čtyřikrát dokázala Mladá Boleslav vyrovnat. I tak získali mladší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice dva body za výhru 5:4 v prodloužení v Mladé Boleslavi. O branky Východočechů se podělili dvougólový Adam Ružička, Michal Žouželka, Ondřej Matýs a Ondřej Machala, jenž rozhodl zápas v prodloužení a navíc si připsal tři asistence.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 9. kolo, čtvrtek 9.10.2014, ŠKOENERGO Aréna

Mladá Boleslav

4:5p
2:2, 0:1, 2:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 7:16 Rudolph (Dlabola), 12:21 Hrachovec (Tesař, Jeník), 44:33 Mežnar (Duda), 55:17 Zich (Jeník, Duda) – 0:41 Ružička (Machala), 8:02 Ružička (Machala, Javůrek), 37:30 Žouželka (Machala), 47:51 Matýs (Pochobradský, Blümel), 60:30 Machala (Mert). Rozhodčí: Macháč – Holec, Mašek. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:2. Diváci: 63. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.
Mladá Boleslav: Haas – Červenka, Dlabola, Duda, Flek, Jirásek, Tesař, Vaněk – Flynn, Horáček, Hrachovec, Jeník, Karli, Král, Křížek, Mežnar, Rudolph, Zich.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Hrubý, Javůrek, Leder, Mert, Rudy, Žouželka – Blümel, Bucek, Černý, Hlaváček, Chára, Machala, Matýs, Pochobradský, Ružička, Zahradník, Zeman.