20.10.2013
(HoH)

Mladší dorostenci slaví první výhru za tři body, Zadinův hattrick skolil České Budějovice

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Dočkali se! Mladší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice si poprvé v sezoně mohli po šedesáti minutách vítězně zakřičet. V 10. extraligovém kole se jim povedlo vyhrát 4:2 v Českých Budějovicích, které pomohl hattrickem srazit Filip Zadina. Další branky přidali Ondřej Vála a Dominik Králíček. Výborný výkon v brance odvedl Milan Klouček.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 10. kolo, neděle 20.10.2013, Budvar aréna

České Budějovice

2:5
1:1, 0:0, 1:4
Branky a nahrávky: 2:23 Bahula (Pospíšil), 47:50 Bláha (Pospíšil) – 13:57 Zadina (Rudy), 46:11 Vála (Machala), 54:01 Králíček (Bor), 55:32 Zadina (Budík), 56:32 Zadina (Cach). Rozhodčí: Mertl – Jirovský, Karlín. Vyloučení: 4:3, navíc Rudy (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 78. Střely na branku: 42:39. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.
České Budějovice: Ovsjannikov – Dosek, Dvořák, Kachyňa, Kubeš, Švagr, Tintěra – Bahula, Bláha, Kaisler, Kondelík, Matějka, Matys, Pospíšil, Remiáš, Schmidmayer, Vochozka.
Dynamo Pardubice: Klouček – Boček, Budík, Leder, Mert, Rudy, Vála – Bor, Cach, Králíček, Kubišta, Machač, Machala, Petrus, Syrovec, Zadina.