21.9.2013
Patrik Moučka

Starší dorostenci neudrželi těsné vedení, Jihlavě uzmuli bod

PARDUBICE — Sobotní domácí zápas se starším dorostencům HC ČSOB Pojišťovna Pardubice nepovedl. Východočeši sice vedli nad Jihlava po trefě Jakuba Procházky, Dukla však dokázala dokonat obrat zápasu v samostatných nájezdech.

Extraliga staršího dorostu, 7. kolo, sobota 21.9.2013, ČEZ Arena Pardubice

Dukla Jihlava

1:2sn
0:0, 1:0, 0:1 – 0:0 – 0:1
Branky a nahrávky: 26:40 Procházka (Martinec) – 43:31 Ondráček (Balaštík, Port), rozhodující nájezd Kolouch. Rozhodčí: Barek – Blümel, Barvíř. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. Diváci: 13. Střely na branku: 29:31. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Dynamo Pardubice: Husár – Franc, Horyna, Kučera, Procházka, Rudy, Vála – Benýšek, Havrda, Hlaváček, Hylena, Jajcay, Kusý, Martinec, Musil, Rohlík, David Voženílek, Zadina.
Dukla Jihlava: Brož – Dörrer, Klofáč, Kochánek, Mandát, Port, Pospíchal, Půža – Balaštík, Bambula, Hoskovec, Hubert, Kolouch, Lang, Nováček, Ondráček, Peschout, Vala.