15.9.2012

Michael Špaček pomohl hattrickem otočit zápas s Jihlavou

PARDUBICE — Starší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice dokázali zlepšeným výkonem v poslední třetině přehrát Duklu Jihlava 3:2. Mladí Východočeši prohrávali 0:2, pak ale zaúřadoval věkem mladší dorostenec Michael Špaček: třemi góly v rozmezí 610 sekund zcela zvrátil vývoj utkání v pardubický prospěch.

Extraliga staršího dorostu, 4. kolo, sobota 15.9.2012, ČEZ Arena Pardubice

Dukla Jihlava

3:2
0:0, 0:2, 3:0
Branky a nahrávky: 51:32 Špaček (Panna), 52:43 Špaček (Bohuněk, Budík), 57:42 Špaček – 25:49 Anděl (Půža), 39:14 Juráň (Půža, Čermák). Rozhodčí: Barek – Pechálek, Vepřovský. Vyloučení: 6:4, navíc Drobný (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 14:27. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Dynamo Pardubice: Stibůrek – Budík, Divecký, Faltýnek, Kalous, Kracík, O. Petric, Procházka, Tichý – Barkóci, Bohuněk, Drobný, Havrda, Hlaváček, Chvojka, Kuťák, Kysela, Panna, Špaček, Velínský, Vyskočil.
Dukla Jihlava: Svoboda – Brussmann, Čermák, Košař, Mandát, Port, Půža – Anděl, Bambula, Beran, Dvořák, Jícha, Juráň, Mahút, Mandát, Severa.