Extraliga mladšího dorostu, 16. kolo, neděle 18.12.2011, Budvar aréna

České Budějovice

2:5
0:3, 0:1, 2:1
Branky a nahrávky: 45:26 Brož (Bárta), 48:53 Brož (Smejkal, Matoušek) – 2:48 Špaček (Havrda), 3:50 Velínský (Franc), 12:53 Hlaváček (Švarc), 26:27 Špaček, 50:23 Špaček. Rozhodčí: Mertl, Zeman. Vyloučení: 4:7, navíc Hlaváček 5 minut a osobní trest do konce utkání, Procházka a Faltýnek (všichni Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 1:2. Střely na branku: 31:26. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5.
České Budějovice: Sova – Dudek, Holub, Křikava, Matoušek, Vavřík, Zajíc, Šergl – F. Bárta, J. Bárta, Brož, Fencl, Jáchym, Mašek, Ondráček, Smejkal, Samohejl, Šafář, Šulek.
Dynamo Pardubice: Husár – Budík, Faltýnek, Franc, Klimecký, Procházka, Voltner – Barkóci, Havrda, Hlaváček, Klimecký, Kusý, Musil, Procházka, Rohlík, Špaček, Švarc, Velínský, Voltner, Vyskočil.