19.9.2009
(HoH)

Skvělý závěr! Junioři nakonec Olomouc přestříleli

PARDUBICE — Čtyřmi brankami v posledních dvanácti minutách rozhodli extraligoví junioři o svém čtvrtém vítězství za tři body v řadě. Mladí Východočeši se tak mohou stále chlubit stoprocentním bodovým ziskem.

Noen extraliga juniorů, 5. kolo, sobota 19.9.2009, ČEZ Arena Pardubice

Olomouc

6:3
0:1, 2:1, 4:1
Branky a nahrávky: 24:45 Stoklasa (Veselý), 31:28 Havlík (Radil, Buchtele), 48:12 Kousal (Drtina, Buchtele), 49:39 Půhoný (Veselý), 54:03 Pilař (Stoklasa), 55:32 Drtina (Kousal, Radil) – 1:21 Matoušek (Panek, Dostál), 33:52 Panek (Dostál), 43:00 Venkrbec (Rác). Rozhodčí: Úlehla – Kis, R. Prchal. Vyloučení: 8:7, navíc Pilař (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. Diváci: 100. Střely na branku: 44:28. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 6:3.
Dynamo Pardubice: Landsman – Zdráhal, Drtina, Krejnus, Vondráček, Lenoch, Havlík, Poskočil – Radil, Stoklasa, Půhoný, Kousal, Veselý, Kaut, Buchtele, Čapek, Pilař, Hemský, Kapec.
Olomouc: Kůdela – Lyzák, Mečiar, Brandýs, Malina, Andráši, Spurný – Michalík, Heža, Coufal, Dopita, Panek, Dostál, Lechner, Matoušek, Mareček, Ogrizek, Rác, Venkrbec.