20.12.2008
(HoH)

Dorostenci doma prohráli s Mladou Boleslaví

PARDUBICE — S kalendářním rokem 2008 se extraligoví dorostenci HC Pardubice rozloučili porážkou. V ČEZ Areně podlehli Mladé Boleslavi 1:2. Jediný gól Východočechů vstřelil Marek Hemský.

Extraliga dorostu, 33. kolo, sobota 20.12.2008, ČEZ Arena Pardubice

Mladá Boleslav

1:2
0:0, 1:1, 0:1
Branky a nahrávky: 37:00 Hemský (Procházka) – 22:31 Škop (Frolík, Chalupa), 53:50 Babický (Frolík). Rozhodčí: Homola – Padevět, Veinfurter. Vyloučení: 5:9, navíc Hemský 10 minut osobní trest – Anděl 10 minut osobní trest a osobní trest do konce utkání. Bez využití. Diváci: 111. Střely na branku: 35:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Dynamo Pardubice: Langhammer – Petira, Pilný, Rychlík, Starý, T. Škop, Škvor, Voženílek – Brukner, Březina, Hemský, Chmelař, Jetmar, Moučka, Procházka, Světlík, Tomín, Vlček, Wasserbauer, Zrůst.
Mladá Boleslav: Will – Anděl, Chalupa, Holada, Hrouda, Korim, Mozík, Příhoda, Vrba – Babický, Bičiště, Frolík, Hyka, Jankovský, Koudela, L. Škop, Škorík, Štěpánek.