5.12.2008
(HoH)

Druhá třetina se dorostu nepovedla, i tak v Litvínově po přestřelce uspěl

LITVÍNOV — Extraligoví dorostenci HC Pardubice zvítězili v utkání 28. kola své soutěže v Litvínově 5:4. První a třetí třetinu vyhráli Východočeši 2:0 i díky hattricku Jiřího Světlíka, v prostředním dějství sice Litvínov čtyřmi brankami otočil zápas, body však brali hosté.

Extraliga dorostu, 28. kolo, pátek 5.12.2008, Zimní stadion Ivana Hlinky

4:5
0:2, 4:1, 0:2
Branky a nahrávky: 23:36 Račuk (Jurčík), 23:51 Rejžek (Průša, Smolka), 30:22 Rejžek (Brettschneider), 33:32 Smolka (Rejžek) – 1:45 Světlík (Březina, Procházka), 5:42 Světlík (Březina, Procházka), 31:02 Půhoný (Vlček), 42:36 Březina (Světlík), 48:24 Světlík (Beneš). Rozhodčí: Plachý – Koskuba, Rozlílek. Vyloučení: 2:3, navíc Moučka (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 29:49. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5.
Litvínov: Mahdal – Bittner, Brettschneider, Eminger, Kuriljak, Linhart, Mašek – Jurčík, Matai, Písařík, Průša, Račuk, Rejžek, Řehulka Smolka, Steklý, Švarc.
Dynamo Pardubice: Langhamer – Škvor, Škop, Lenoch, Rychlík, Starý, Chaloupka, Beneš – Procházka, Brukner, Březina, Světlík, Zrůst, Jetmar, Tomín, Wasserbauer, Vlček, Hemský, Půhoný.