24.10.2008
(HoH)

Dorost udolal Havířov v prodloužení

PARDUBICE — Velikou bitvu se šťastným koncem v prodloužení sehráli extraligoví dorostenci HC Pardubice s Havířovem. Nejprve dokázali Východočeši zvrátit ztrátu 1:3, aby v nastavení získali bonusový bod za výhru 4:3.

Extraliga dorostu, 15. kolo, pátek 24.10.2008, ČEZ Arena Pardubice

Havířov

4:3p
1:1, 0:2, 2:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 15:06 Vlček (Zrůst), 47:02 Březina (Žemlička), 50:23 Půhoný (Nosek), 60:23 Škvor (Vlček, Půhoný) – 16:57 Kalus (Deutsch, Bezuška), 20:45 Číp (Mráz), 38:01 Fúzik (Jaroch). Rozhodčí: Hrubý – Šmíka, Lučan. Vyloučení: 5:6, navíc Nosek (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 52:29. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3.
Dynamo Pardubice: Langhammer – Škvor, Žemlička, Lenoch, Rychlík, Starý, Hradecký, Beneš, Škop, Chaloupka –Světlík, Zrůst, Nosek, Jetmar, Tomín, Půhoný, Březina, Chmelař, Vlček, Wasserbauer, Zrůst.
Havířov: Galanský – Bálint, P. Bezuška, Deutsch, Čintala, Jaroch, Lešiga, Patrman, Pilch – D. Bezuška, Čaja, Číp, Fúzik, Jurko, Kalus, Miczek, Mráz, Puffer, Suchý.