19.11.2006
(HoH, PeN)

Dorostenci pokořili České Budějovice

Pardubičtí hokejisté sice vystřelili na českobudějovickou branku méně než polovinu puků co soupeř na druhé straně, přesto po poctivém, pracovitém a hlavně kolektivním výkonu slaví vítězství nad Českými Budějovicemi. Pardubice tak nadále drží vyrovnaný kontakt s čelem průběžné tabulky. Výborný výkon podal brankář Filip Landsman.

Extraliga dorostu, 22. kolo, sobota 18.11.2006, ČEZ Arena Pardubice

České Budějovice

4:1
0:0, 3:1, 1:0
Branky a nahrávky: 28:14 Fousek (Krejnus, A. Havlík), 29:19 A. Havlík (Fousek, Buhtele), 37:54 Fousek (Buhtele, A. Havlík), 54:44 Boček (Stoklasa) – 25:49 Horák. Rozhodčí: Smitka – Macháč, Petr. Vyloučení: 10:4. Využití: 3:0. Diváci: 50. Střely na branku: 23:50. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Dynamo Pardubice: Landsman – Popler, Krejnus, Vondráček, Fink, Blažek, Vágner, Havlík L. – Stoklasa, Jetmar, Pilař - A. Havlík, Buchtele, Boček – Radil, Fousek, Kapec - Kabelka
České Budějovice:

Jiří Fibiger (HC Moeller Pardubice): „ První třetinu v zápase s Českými Budějovicemi jsme hráli velice špatně. Soupeř nás předčíval v herních činnostech jednotlivce. Po domluvě v kabině se druhá třetina odvíjela mnohem lépe a hráli jsme mnohem více disciplinovaně. Navíc se nám podařilo proměnit dvě přesilové hry a dostali jsme se tak do zápasu. Utkání jsme tak vyhráli 4:1.“