18.9.2006
(PeN)

Dorostenci poprvé vyhráli v normální hrací době.

Úspěšný víkend pardubických mládežnických týmů potvrdili také extraligoví dorostenci Moelleru. Na severu Čech s přehledem porazili Litvínov a v tabulce soutěže jsou sedmí.

Extraliga dorostu, 4. kolo, sobota 16.9.2006, Zimní stadion Ivana Hlinky

Litvínov

3:5
2:1, 2:1, 1:1
Branky a nahrávky: 19:56 Kafan Kryštov (Klíma Tomáš, Havelka Jakub), 25:54 Müller Josef (Smolík Martin), 58:36 Klíma Lukáš (Mackal Jiří, Eminger Vladimír) - 04:14 Ježek Jan, 08:37 Kousal Robin (Krejnus Robert, Havlík Adam), 22:47 Kousal Robin (Kindl Denis), 33:14 Havlík Adam (Kousal Robin, Blažek Michal), 44:52 Buhtele Jan. Rozhodčí: – Doskočil, Súllo. Vyloučení: 13:8. Využití: 1:1. Diváci: 70. Střely na branku:19:56. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5.
Litvínov:
Dynamo Pardubice: Landsman – Krejnus, Popler, Blažek, Havlík L., Vágner, Lenoch, Zdráhal, Fink – Buchtele, Radil, Ježek – Pilař, Kousal, Havlík A. – Zavřel, Fousek, Stoklase – Kindl, Světlík.

Jiří Fibiger (HC Moeller Pardubice): „Jsme velice rádi, že jsme vyhráli v normální hrací době. Kolektivu to pomůže především po psychické stránce. Utkání se pro nás od začátku vyvíjelo velice dobře. Nad Litvínovem jsme vedli po devíti minutách první třetinu 2:0. Soupeř sice v jejím závěru dokázal po naší hloupé chybě v obraně snížit, ale zápas jsme poměrně v klidu dotáhli do vítězného konce. V soutěži jsme v normální hrací době zatím prohráli pouze se Spartou a po výsledkové stránce jsme zatím spokojeni. Samozřejmě po té výkonnostní asi spokojenost nemůže být nikdy, ale doufám, že i náš herní projev bude mít stále stoupající tendenci.“