Extraliga juniorů, 37. kolo, čtvrtek 25.1.2007, ČEZ Arena

2:3
0:2, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky:19:11 Novák Karel (Kubalík Tomáš, Martinec Lukáš), 42:37 Stránský Jan (Kubalík Tomáš) - 07:13 Salava Jakub (Paučin Michael), 17:51 Jindřich Ladislav, 37:30 Semorád Jan (Nakládal Jakub, Rejzek Michal). Rozhodčí: Jaroslav Dundr - Tomáš Brejcha, David Šmíd. Vyloučení: 7:8 + Jindřich Ladislav (PCE) 10 min nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslavení: 1:0. Diváci: 132. Střely na branku: 29:33.Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.
Plzeň:
Dynamo Pardubice: Čaladi - Kučera, Šindler, Nakládal, Poskočil, Drtina, Rejzek, Šnejdr - Jindřich, Semorád, Bláha - Paučin, Salava J., Dobiáš - Kaut, Šejba, Verner - Kousal, Nykl.

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Zápas v Plzni se nám velice dobře vydařil z taktického pohledu. Při zápasech venku se totiž snažíme praktikovat taktiku 1-2-2 a soupeři se s tím těžko srovnávají. Vypadalo to, že i Plzeň nás podcenila, protože jsme se lehce dostali do vedení 2:0. Bohužel jsme v poslední minutě první třetiny udělali nešťastný faul a Plzeň snížila na 2:1. Ve druhé třetině se nám podařilo odskočit opět na rozdíl dvou branek, ale bohužel v naší přesilové hře jsme udělali chybu a soupeř tak snížil na 3:2. Ve třetí třetině už jsme se snažili pouze bránit, Plzeň sice měla některé šance na vyrovnání, ale výborný výkon brankáře Marka Čaladiho nám zachránil vítězství.“