8.1.2007
(PeN)

Juniory potopil rozhodčí

Velice dobře rozehráli prestižní utkání s pražskou Slávií junioři Moelleru Pardubice. V zápase po první třetině vedli, sedm vyloučených ve druhé části ale zničilo všechny naděje na bodový zisk. Některé zákroky ale viděli asi pouze dva muži na stadionu – hlavní rozhodčí a domácí trenér.

Extraliga juniorů, 32. kolo, sobota 6.1.2007, Sazka Arena

Slavia Praha

5:2
1:2, 2:0, 2:0
Branky a nahrávky: 12:09 Kachlík Jakub (Indra Marek, Malárik Kamil), 29:22 Malárik Kamil (Jebavý Jiří, Soldán Jan), 35:15 Bartošek Michal (Růžička Vladimír, Lang Lukáš), 42:21 Sklenář Jakub (Bartošek Michal), 45:48 Beránek Jaroslav (Jebavý Jiří) - 16:21 Semorád Jan (Dobiáš Ugo, Nakládal Jakub), 18:17 Nakládal Jakub (Bláha Tomáš, Jindřich Ladislav). Rozhodčí: Miroslav Jebavý - Lhotský Miroslav, Svoboda Jiří. Vyloučení: 11:14. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 41:39.Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2.
Slavia Praha:
Dynamo Pardubice: Šimko - Drtina, Rejzek, Nakládal, Krejnus, Kučera, Salava, Šindler - Jindřich, Bláha, Šejba - Paučin, Semorád, Dobiáš - Pilař, Kaut, Nykl - Janecký, Kousal, Stoklasa.

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Zápas jsme sice prohráli 2:5, ale první třetina pro nás vyzněla velmi dobře, protože jsme ji vyhráli 2:1. Navíc jsme měli řadu dalších brankových příležitostí. Byla to škoda, protože potom nám góly v zápase chyběly. Ve druhé třetině totiž začal úřadovat rozhodčí, který podlehl nátlaku trenéra hostí Vladimíra Růžičky. Ve druhé třetině jsme tak i proto měli osm vyloučených hráčů a soupeři se podařilo dvě přesilovky využít. Ve třetí třetině jsme bohužel udělali několik individuálních chyb a soupeř ještě dvakrát skóroval. Klíčový byl v zápase konec první třetiny, kdy jsme nedali góly, které jsme měli dát a nedisciplinovanost ve druhé třetině podpořená výkonem rozhodčího.“