4.12.2006
PN

Junioři si doma poradili s Plzní

Skvělý vstup do utkání a dobře ubráněná oslabení ve druhé třetině byly základním kamenem úspěchu juniorů Moelleru Pardubice. V zápase dvacátého šestého extraligového kola si tak doma poradili s Plzní. V tabulce jim pak patří osmá příčka.

Extraliga juniorů, 26. kolo, sobota 2.12.2006, ČEZ Arena Pardubice

4:1
2:0, 0:1, 2:0
Branky a nahrávky:00:58 Kousal Robert (Jindřich Ladislav, Škumát Miroslav), 07:48 Jindřich Ladislav (Rejzek Michal, Bláha Tomáš), 46:47 Jindřich Ladislav (Nakládal Jakub, Bláha Tomáš), 51:31 Semorád Jan (Paučin Michael, Dobiáš Ugo) - 31:31 Kubalík Tomáš (Holý Martin, Černý Lubomír). Rozhodčí: Jan Hribik - Tomáš Svoboda, Milan Kis. Vyloučení: 12:11 + 10 min Rejzek Michal (PCE). Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 43:26. Průběh utkání: 2:0, 0:1, 2:0.
Dynamo Pardubice: Šimko – Drtina, Kučera, Poskočil, Salava D., Šnejdr, Lesák, Rejzek, Nakládal – Jindřich, Kousal, Škumát – Paučin, Semorád, Dobiáš – Janecký, Bláha, Šejba – Verner, Salava J., Nykl.
Plzeň:

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, už v prvním střídání jsme vstřelili gól, a krátce na to ještě jeden. Hru jsme měli naprosto pod kontrolou, možná i proto, že jsme celou dobu hráli na čtyři pětky. To trvalo asi dvacet pět minut, ale pak následovalo vyloučení a hned na to další za vyhození kotouče. V oslabení jsme dostali branku, ale pak jsme byli za stejný přestupek vyloučeni ještě třikrát! Zbytek druhé třetiny jsme tak hráli stále ve třech a zápas se najednou vyvíjel jiným směrem. V poslední třetině jsme hru stáhli na tři pětky a v přesilovce pět na tři jsme vstřelili asi rozhodující gól. Od té doby jsme měli vývoj hry jasně ve své moci.“