9.10.2006
(HoH, PeN)

Junioři si s Budějovicemi neporadili

Třetí porážku v řadě si v jedenáctém kole extraligy juniorů připsali na své konto hráči Moelleru Pardubice. V utkání s Českými Budějovicemi prohrávali po dvou třetinách už 0:3 a toto manko už vymazat nedokázali.

Extraliga juniorů, 11. kolo, sobota 7.10.2006, ČEZ Arena Pardubice

České Budějovice

2:5
0:1, 0:2, 2:2
Branky a nahrávky: 43:11 Bláha Tomáš (Jindřich Ladislav), 53:05 Lesák Václav (Salava Jakub, Paučin Michael) – 06:19 Slavík Josef (Feferle David, Červený Rudolf), 25:53 Slavík Josef (Rod Tomáš, Klíma Michal), 28:02 Slavík Josef (Červený Rudolf), 45:25 Formánek David (Ferebauer Jiří), 59:57 Slavík Josef (Červený Rudolf, Feferle David). Rozhodčí: Jan Jílek – Miloš Bádal, Roman Pouzar. Vyloučení: 10:11. Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0. Diváci:30. Střely na branku:36:28. Průběh utkání: 0:3, 3:1, 3:3, 5:3, 5:4.
Dynamo Pardubice: Růžička – Šnejdr, Rejzek, Drtina, Lesák, D. Salava, Šindler – Jindřich, Bláha, Škumát – Svoboda, Semorád, Dobiáš – Paučin, Kaut, Janecký – Nykl, D. Jakub, Verner.
České Budějovice:

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Do první třetiny jsme vstoupili velice rozpačitě a měli jsme velké problémy v naší obranné třetině. Špatně jsme řešili situace v rozích, ze kterých se hráči hostí dostávali do šancí. V úvodu druhé části jsme nevyužili přesilovou hru, kdy jsme mohli utkání výsledkově vyrovnat a hned na to jsme dostali dvě branky po našich osobních chybách. Soupeř už nás sice na rozdíl od první třetiny nepřehrával, ale bohužel jsme propadali osobně. Do třetí třetiny jsme udělali změny v sestavě, do hry se dostali mladší hráči a právě oni zpřesnili kombinační hru. Je vidět, že dokud mají dostatek sil, můžou směle hrát. Dali jsme dvě branky, bohužel také dvě opět po osobních chybách dostali a zápas tak skončil 2:5.“