2.10.2006
(HoH, PeN)

Extraligoví junioři remízu neudrželi

Extraligoví junioři Moelleru Pardubice vstoupili do utkání s Kladnem se značným respektem. Brzy se z něj ale dokázali oklepat a i smazat dvou brankové vedení soupeře. Jedna chyba v závěru třetí třetiny je ale připravila o cenný bod do tabulky.

Extraliga juniorů, 9. kolo, sobota 30.9.2006, ČEZ Arena Pardubice

Rytíři Kladno

2:4
1:2, 1:0, 0:2
Branky a nahrávky: 15:22 Nakládal Jakub (Paučin Michael), 27:31 Škumát Miroslav - 02:31 Andres Bronislav (Veselý Tomáš), 07:42 Knotek Tomáš (Rudovský Jan, Růžička David), 51:35 Rudovský Jan (Hudíček Tomáš, Gudas Radko), 57:06 Hoffmann Matěj (Babický Tomáš, Hlusička Jakub) Rozhodčí: Jiří Stolín – Jakub Plch, Peter Holeček. Vyloučení: 10:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 23:28. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.
Dynamo Pardubice: Růžička – Šnejdr, Rejzek, Nakládal, Drtina, Poskočil, D. Salava, Šindler – Jindřich, Bláha, Škumát – Svoboda, Semorád, Dobiáš – Paučin, Kaut, Janecký - Nykl, J. Salava, Verner.
Rytíři Kladno:

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „V podvědomí kluků stále je, že je Kladno velmi silný soupeř a v zápase to také tak vypadalo. Přestože poslední zápasy jsme hráli výborně, tak z Kladna jsme měli v úvodu strach a v utkáním jsme proto hned prohrávali 0:2. V druhé části první třetiny a ve druhé jsme ale hru už dorovnali a podařilo se nám i vyrovnat skóre. Byla škoda, že jsme dostali branku v padesáté druhé minutě za stavu 2:2, kdy to už vypadalo, že oba týmy získají po bodu. Přišla ale nepatrná chybička, která pravděpodobně vyplynula z toho, že ten hráč byl stále na ledě a že trochu zaspal a nedokázal pokrýt soupeřovu hokejku. Pak jsme se ještě snažili vyrovnat, ale pramenily z toho naše fauly a v obraně otevřená dvířka a při dvojnásobném oslabení jsme dostali gól na 2:4.“