28.9.2006
(PeN)

Uragán v půli zničil Lvy

Pardubičtí junioři vyhráli třetí utkání. O zisku tří bodů na ledě Ústí nad Labem rozhodlo pět branek v rozmezí necelých pěti minut okolo 30. minuty. Pardubičtí v tomto údobí zcela obrátili stav zápasu z 0:2 na 5:2.

Extraliga juniorů, 8. kolo, čtvrtek 28.9.2006, Zimní stadion Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

3:7
2:0, 1:6, 0:1
Branky a nahrávky: 4:48 Salač (Kopejtko), 14:07 Kočí (Škaloud), 36:16 Moro (Hanzl) – 28:08 Škumát (J. Nakládal), 29:06. Dobiáš (Svoboda, Semorád), 30:34 Škumát (Bláha, Jindřich), 31:00 Semorád (Svoboda), 32:59 Jindřich (Semorád, Růžička), 37:08 Lesák (Rejzek), 51:45 Bláha (Nakládal). Rozhodčí: Turčan – Bertlík, Hauser. Vyloučení: 8:8, navíc D. Salava (Pardubice) 5 minut plus do konce utkání. Využití: 0:3. V oslabení: 1:1. Diváci: 100. Střely na branku: 29:35. Průběh utkání: 2:0, 2:5, 3:5, 3:7.
Ústí nad Labem: Baroch (33. Dědek) – Kopejtko, Urušev, Moščic, Fryč, Kučera – Salač, Kloz, Hrala – Kočí, Škaloud, Šrámek – Hanzl, Moro, Jindřich.
Dynamo Pardubice: Růžička – Lesák, Rejzek, Nakládal, Drtina, Poskočil, D. Salava – Jindřich, Bláha, Škumát – Svoboda, Semorád, Dobiáš – Paučin, Kaut, Janecký - Nykl, J. Salava.

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „ Kluci hráli proti Ústí nad Labem nejlepší hokej v této sezóně. Sice jsme prohrávali 0:2 po první třetině, ve které trochu úřadoval rozhodčí, ale nás to nezlomilo. Spíš je to semklo a vše odstartoval náš první gól ve druhé třetině. Spustil se hotový uragán a druhou část zápasu jsme vyhráli 6:1! Po celý zbytek zápasu hráči předváděli takovou hru, kterou se jim snažím vštípit a moc mě tím potěšili.“