21.9.2006
(HoH, PeN)

Junioři otočili utkání v Jindřichově Hradci

Pardubičtí junioři si vezou vítězství z Jindřichova Hradce. V první třetině se sice domácí dostali do vedení, ale pak už na hřišti vládli hráči Moelleru. Soupeře jasně přestříleli a zaslouženě vybojovali další vítězství.

Extraliga juniorů, 6. kolo, čtvrtek 21.9.2006, Zimní stadion Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

1:5
1:1, 0:2, 0:2
Branky a nahrávky: 2. Kamír (Navrátil) – 17. Jindřich (Škumát) 23. Rejzek (Nakládal, Jindřich), 24. Semorád (Svoboda), 47. Lesák, 55. Paučin (Janecký). Rozhodčí: Jeřábek – Guth, Rittich. Vyloučení: 10:10, navíc Kašpárek a Vácha (oba Jindřichův Hradec) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. Diváci: 75. Střely na branku: 39:28. Průběh utkání: 1:0, 1:5.
Jindřichův Hradec: Kalčík – Valenta, Vácha, Pospíchal, Bakoš, Fiedler, Koumal – Budaj, Navrátil, Netymach – Dolina, Uhlíř, Jakerle – Murgaš, Sladký, Kašpárek – Anděl, Týmal, Kamír.
Dynamo Pardubice: Růžička – Šnejdr, Rejzek, Nakládal, Drtina, Poskočil, Lesák, Salava D. - Jindřich, Bláha, Škumát - Dobiáš, Semorád, Svoboda - Janecký, Kaut, Nykl - Verner, Paučin.

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „ Do utkání jsme bohužel nevstoupili příliš šťastně. Už ve druhé minutě jsme v oslabení inkasovali z první střely gól. Měli jsme zprávy, že je Jindřichův Hradec v letošní sezóně hodně nepříjemný, ale přesto jsme se nezalekli. Na soupeře jsme začali tlačit, začali jsme ho napadat a presovat a vytvářeli jsme si množství šanci. Jenom naše špatná koncovka může za to, že jsme vyhráli pouze 5:1. Kdybychom dali deset gólů, tak se nemůže nikdo divit. Soupeře jsme napadali v hloubi obranného pásma, maximálně od červené čáry a hned jsme zase útočili. Soupeř se k nám dostal pouze v přesilových hrách nebo střílel od modré čáry.“