Pohár primátora měst, neděle 4.8.2024, Pardubice

1:3
Branky a nahrávky: 15. Karo (Fehér), 26. Koubek (Tolar) – 29. Lučan
Dynamo Pardubice:
Plzeň:

Dynamo dostalo v posledním utkání proti Plzni krutou lekci z produktivity. Už od úvodního buly byli pardubičtí junioři střelecky aktivnější, jako první se však radovali Západočeši, kteří využili přesilovku po trestu Toma Kaštánka. Ve 25. minutě měl Dominik Dostál na své hokejce velkou šanci, když neobsazený vypálil ze slotu, svatyni ale přestřelil. Škodovka znovu Pardubice potrestala a hned o chvíli později šla do dvougólového vedení. Naději dal Dynamu před koncem druhé třetiny Antonín Lučan, když z dálky zavěsil pod víko. V závěrečném dějství měli pardubičtí mladíci několik velmi slibných šancí, z nichž ta největší přišla v čase 34:00, kdy netrefili odkrytou bránu. Ve hře bez brankáře v posledních minutách také neuspěli, ba naopak přidala Plzeň třetí gól a jako jediný mančaft na turnaji si připsala výhru proti Pardubicím. Dynamo se sice nemohlo radovat z výhry posledního utkání, ovšem z obhajoby Poháru primátora města Pardubice ano, když prošlo turnajem se třemi vítězstvími a jednou porážkou.