21.1.2017

Starší dorostenci vezou z Karlových Varů bod

KARLOVY VARY — Z víkendového tripu se starší dorostenci Dynama vrací se ziskem čtyř bodů. Po jasné výhře 6:0 v Chomutově nestačili 2:3 po samostatných nájezdech v Karlových Varech. Dynamo přitom vedlo na ledě Energie 2:0 po dvou minutách, trefili se Michal Pochobradský a Petr Antoníček. Střelecky aktivnější Východočeši dlouho drželi nadějný stav, ve třetí třetině ale Energie vyrovnala a v nájezdech získala druhý bod.

NOEN extraliga staršího dorostu, 38. kolo, sobota 21.1.2017, KV Arena

Karlovy Vary

3:2sn
0:2, 0:0, 2:0 – 0:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 44:55 Hotěk (Holub, Klejna), 58:27 Klejna (Zavřel), rozh. náj. Klejna – 0:43 Pochobradský (Sýkora, Matýs), 1:55 Antoníček (Zeman). Rozhodčí: Grech – Kopáč, Sládek. Vyloučení: 0:3. Bez využití. Diváci: 11:2. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Karlovy Vary: Beran – Cankov, Zavřel, Štaif, Kořán, Kala, Klejna, Tureček – Holub, Habr, Maydl, Křemen, Bečka, Fečo, Šik, Halberštát, Hotěk, Petrov.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Blažej – Pochobradský, Zeman, Antoníček, Kostka, Chára, Koffer, Černý, Bucek, Matýs, Rozlílek.