Starší dorostenci si poradili s Havlíčkovým Brodem 

Starší dorostenci si poradili s Havlíčkovým Brodem

20.10.2016 | Adam Joska

PARDUBICE — V zápase plném vyloučení se mohli ujmou vedení hosté, to se jim ale nepodařilo. Naopak v početní výhodě poslal do vedení Dynamo Pochobradský a vedení navýšil Blümel. Po snížení Havlíčkova Brodu přidal další branku Pardubic Blümel a dva přesné zásahy si na své konto připsal Chára.

15. kolo, čtvrtek 20.10.2016 od 15:00 hodin, Tipsport arena
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
5
 
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
1
 
Třetiny: 2:0, 2:1, 1:0.
Branky a nahrávky: 5:48 Pochobradský (Chára, Matýs), 8:57 Blümel (Černý, Bučko), 30:07 Chára (Matýs, Pochobradský), 31:29 Blümel (Černý, Koffer), 55:49 Chára (Matýs, Oliva) – 25:52 Cachnin (Krejčí). Rozhodčí: Kratochvíl – Laczko, Urubčík. Vyloučení: 8:9 Využití: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 30:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.
Dynamo Pardubice: Jánský – Blažej, Bučko, Dubovči, Hybeš, Javůrek, Oliva, Rudy, Žouželka – Antoníček, Blümel, Černý, Chára, Koffer, Kostka, Libnar, Matýs, Pochobradský.
Havlíčkův Brod: Blažek (31:29 Folvarský) – Adam, Horák, Krejčí, Polák, Rubner, Zvěřina – Cachnín, Holenda, Kohout, Křehlík, Kulhánek, Pejchal, Pokorný, Přibyl, Tecl, Teplý.

Hned v první minutě dějství mohl otevřít skóre utkání Teplý, který obral o kotouč Blümela a jel sám na gólmana Jánského, jenže zakončení mu nevyšlo a poslal puk pouze do betonu domácího brankáře. O první branku zápasu se tak postaraly až Pardubice v 6. minutě, když dokázaly využít početní výhodu pět proti třem. Po nahrávce od Cháry do mezikruží se trefil přesně k pravé tyčce Michal Pochobradský – 1:0.

O dvě minuty později mohl přidat další branku Filip Koffer, jenže proti byla branková konstrukce, kotouč se po střele z pravého kruhu odrazil od horní tyčky pryč od branky. V 9. minutě využili domácí vyhraného vhazování v útočném pásmu, z levé strany našel Černý svou přihrávkou mezi kruhy Matěje Blümela a ten zakončoval přesně mezi tři tyče – 2:0.

V úvodu druhé třetiny přidělala starosti hráčům i trenérům nová pardubická kostka, na které po celou druhou periodu nefungoval čas. Ve 26. minutě využil Havlíčkův Brod přesilovou hru na snížení na rozdíl jediné branky, o které se postaral Richard Cachnín, který se dostal k puku u levé tyčky a uklidil ho do branky – 2:1.

Ve 31. minutě ale Dynamo přišlo s gólovou odpovědí, když po vyhraném buly nasměřoval Matýs puk z pravé strany ke vzdálenější tyči na Dominika Cháru, jenž poslal kotouč za záda Blažka – 3:1.

O minutu později Blažek opět kapituloval, nedokázal včas sklapnout betony proti střele Matěje Blümela, který střílel již při pádu a to hostujícího gólmana vyhnalo z branky, své místo přenechal Miroslavu Folvarskému – 4:1

Po řadě vyloučení a nevyužitých početních výhod se skóre měnilo až v 56. minutě, odraženého kotouče se na levé straně ujal Dominik Chára, jehož nedokázal ubránit Adam a Chára přízemní střelou k pravé tyči uzavřel gólový účet zápasu – 5:1.

Vzájemné zápasy 2016/2017
2.8.16 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 3:0
5.8.16 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 5:6sn
2.9.16 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 0:1p
24.9.16 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 3:6
20.10.16 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 5:1
12.11.16 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 2:5
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři