6.1.2018
Adam Joska

Starší dorost marně dotahoval proti Salcburku

PARDUBICE — Po bezbrankové první třetině se ujal vedení na začátku druhé části Salcburk, na jehož trefu odpověděl Dominik Chára. Hosté si však své vedení vzali zpět, minutu a půl ho navýšili na rozdíl dvou branek. Přesto se ještě Dynamo snažilo vyrovnat, v poslední minutě snížil Martin Kostka, na víc už se ale Pardubice nezmohly.

NOEN extraliga staršího dorostu, 31. kolo, sobota 6.1.2018, Tipsport arena

Salcburk

2:3
0:0, 1:2, 1:1
Branky a nahrávky: 30:40 Chára (Rouha), 59:07 Kostka (Antoníček, Škorec) – 23:08 Varejcka (Peterka, Schütz), 34:55 Schütz (Peterka), 58:32 Schütz (Barinka, Čermák). Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Diváci: 256. Střely na branku: 32:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 3:1, 3:2.
Dynamo Pardubice: Nečas – Blažej, Dubovči, Jelínek, Leder, Oliva, Pejzl, Škorec – Antoníček, Chára, Kostka, Rohlík, Rouha, Rozlílek, Šír, Tobiáš, Trejbal.
Salcburk: Mnich – Hadamczik, Obu, Pasanen, Szuber, Wimmer, Wirt – Barinka, Čermák, Dube, Harnisch, Hede, Huber, Jentzsch, Lobach, Peterka, Rebernig, Schitz, Schütz, Varejcka, Vogt.