23.2.2018
Adam Joska

Starší dorost doma těsně podlehl Liberci

PARDUBICE — Pardubice se ujaly vedení již ve 3. minutě po trefě Filipa Koffera, jenže to bylo z jejich střeleckého repertoáru vše. Východočeši se neprosadili ani v pětiminutové přesilovce, navíc ve vlastní početní výhodě inkasovali vyrovnávající branku. Liberec, který je na druhém místě tabulky, rozhodl o své těsné výhře deset minut před koncem, Dynamu nepomohla ani vyšší střelecká aktivita.

NOEN extraliga staršího dorostu, 40. kolo, pátek 23.2.2018, Tipsport arena

1:2
1:0, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: 2:48 Koffer (Zeman) – 24:06 Drábek, 49:45 Žůrek. Rozhodčí: Suchý – Polák, Krejčí. Vyloučení: 4:3, navíc Jakub Šuráň (LIB) 5 minut + do konce utkání faul kolenem. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 37:19. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Dynamo Pardubice: Vlk – Blažej, Dubovči, Hrádek, Jelínek, Oliva, Pejzl, Škorec – Bucek, Chára, Koffer, Kostka, Poul, Rohlík, Rouha, Rozlílek, Šír, Tobiáš, Trejbal, Zeman.
Bílí Tygři Liberec: Zajíček – Adamec, Aubrecht, Bieniek, Had, Ira, Šuráň, Žůrek – Bitman, Cikhart, Drábek, Hájek, Křepelka, Liška, Maťátko, Šafařovský, Šeliga, Vomáčka.