25.8.2006

Pardubice vyhrály, o 5. místo si zahrají s Wolfsburgem

Pardubičtí hokejisté ve svém druhém vystoupení na Tatranském poháru porazili slovenskou reprezentaci do dvaceti let 5:2. O svém vítězství rozhodl HC Moeller zejména ve druhé třetině, kdy po vyrovnání soupeře na 1:1 si třemi brankami vybudoval rozhodující náskok. V souboji o páté místo se Východočeši zítra od 14.00 hodin střetnou s německým EHC Wolfsburg, který v souběžně hraném utkání v Kežmaroku deklasoval švýcarskou reprezentaci do dvaceti let 6:1.

turnaj, pátek 25.8.2006, Aqua City Hockey Arena Poprad

Slovensko

5:2
1:0, 3:1, 1:1
Branky a nahrávky: 11:13 Rolinek (Blažek, Havíř), 26:36 Čaloun (Koukal, Kolář), 31:37 Blažek (Sýkora), 38:50 Ondřej (Snopek, Mrázek), 41:55 Andrašovský (Čaloun, Tvrdík) – 24:37 Bartánus (Buc), 49:51 Buc (Bartánus, Hamrák). Rozhodčí: Pavlovič – Tornay, Gajan. Vyloučení: 10:4. V oslabení: 1:0. Diváci: 250. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2.
Dynamo Pardubice: Brankář: Vladislav Koutský.
Obránci: David Havíř, Aleš Píša, Jan Snopek, Petr Čáslava, Andrej Novotný, Tomáš Linhart, Martin Čech a Jaroslav Koma.
Útočníci: Zdeněk Ondřej, Jan Čaloun, Michal Tvrdík, Dušan Andrašovský, Jan Starý, František Mrázek, Miroslav Hlinka, Petr Sýkora, Petr Koukal, Jan Kolář, Tomáš Rolinek a Tomáš Blažek.
Slovensko: Brankář: Branislav Konrád.
Obránci: Tomáš Magušin, Peter Kršňák, Juraj Mikuš, Martin Klučár, Justín Javorek, Peter Hubinský, Matej Cunik a Tomáš Brňák.
Útočníci: Robin Just, Marcel Haščák, Dávid Buc, Matej Češík, Marek Bartánus, Michal Klejna, Martin Domian, Dušan Hinďoš, Patrik Lušňák, Branislav Rehuš a Matej Hamrák.