1.3.2007
(PeN, HoH)

Pardubice uspěly v derby, porazily kombinovaný výběr Hradce

Vítězně uzavřeli přípravu na Česká pojišťovna play off O2 extraligy hokejisté HC Moeller Pardubice. V dnešním dopoledním utkání hraném v pardubické ČEZ Areně na třikrát patnáct minut Pardubičtí porazili kombinovaný výběr HC VČE Hradec Králové 3:1. Prvoligový soupeř dlouho vedl, ale ve třetím dějství dokázal Moeller otočit stav a dovést utkání do vítězného konce. Dvě branky vstřelil Dušan Andrašovský, třetí gól do branky výborného Alexandra Hyláka přidal útočník Zdeněk Ondřej. Jedinou branku Hradce Králové vsítil pardubický junior Tomáš Bláha po přihrávce „Pardubáka“ Jana Starého.

přát., čtvrtek 1.3.2007, ČEZ Arena Pardubice

Mountfield HK

3:1
0:0, 0:1, 3:0
Branky a nahrávky: 31:28 Andrašovský (Čech), 33:20 Andrašovský, 36:47 Ondřej – 13:04 Bláha (Starý). Vyloučení: 0:2. Využití: 0:1. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Dynamo Pardubice: Lašák – Koma, Čáslava, Snopek, Havíř, Linhart, Čech, J. Nakládal – Rolinek, Blažek, Sýkora – Čaloun, Pucher, Hlinka – Ondřej, Mrázek, Pivko – Andrašovský, Cetkovský, Koukal. Trenéři: Miloš Říha a Pavel Rohlík.
Mountfield HK: Hylák – Lesák, Flamík, Prostředník, Burián, Prošek, Pazdera, T. Seidl, Rejzek, Šindler – Starý, Fink, Bláha – Fořt, Volráb, Fišer – Sakrajda, Šejnoha, Šebek – Ropický, P. Pospíšil, Janoušek – Janecký, Paučin. Trenéři: Vladimír Jeřábek a Jiří Mička.