2.8.2007

Pardubice rozstřílely také Přerov. Vyhrály miniturnaj Zubr Cup

AKTUALIZOVÁNO O FOTOGRAFIE! I druhý přípravný zápas zvládli hokejisté HC Moeller Pardubice vítězně. Na ledě Přerova nenechali nic náhodě a zvítězili 7:4. Východočeši, kteří stejně jako včera nastoupili zejména s hráči bojující o místo v A týmu, nakročili ke konečné výhře v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Ve druhém dějství navýšili své vedení na šestigólové, ale Přerov třemi brankami snížil. V závěrečné třetině navýšil vedení hostí Petr Koukal svou druhou brankou v utkání, ale konečné slovo měli domácí. Pardubice ovládly Zubr Cup, zítra od 18.00 hodin je ale čeká daleko náročnější práce na zimním stadionu v Chrudimi: úvodní kolo Tipsport Hockey Cupu proti Liberci.

turnaj, čtvrtek 2.8.2007, Zimní stadion Přerov

Přerov

4:7
0:3, 3:3, 1:1
Branky a nahrávky: 36:48 Rusek, 37:57 Pala (Sprušil), 38:55 Hanák (Rusek), 57:46 Jelínek (Pala) – 0:58 Pucher (Čech, Haluza), 16:36 Havel (Cetkovský), 18:44 Richter (Pivko), 25:44 Koukal (Havel), 27:23 Kolář II (Bláha), 36:03 Rákos (Zohorna), 48:21 Koukal (Havel). Rozhodčí: Mikula – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 11:13, navíc Rusek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:2. Diváci: 1000. Průběh utkání: 0:6, 3:6, 3:7, 4:7.
Přerov: Láníček – Bauer, Faltýnek, Pala, Hruška, Sertić, Tomáš – Jelínek, Hanák, Rusek – Spruši, Ditrich, Kolář – Kupec, Zbranek, Frieb – Školoud, Kašpar, Sedlář. Trenér: Leoš Zajíc.
Dynamo Pardubice: Landsman – J. Nakládal, M. Šeda, Kolář II, Koma, Čech, Richter, Linhart – Havel, Koukal, Cetkovský – Klejna, Rákos, Zohorna – Bláha, Semorád, Jindřich – Haluza, Pucher, Pivko. Trenéři: Miloš Říha a Pavel Rohlík.