Mladší dorostenci nestačili doma na Žďár nad Sázavou 

Mladší dorostenci nestačili doma na Žďár nad Sázavou

31.10.2017 | Adam Joska

PARDUBICE — Mladší dorostenci nedokázali navázat na sobotní výhru s Libercem, se Žďárem nad Sázavou jen dotahovali a nedařilo se jim v koncovce, hattrickem je sestřelil Bačo. Střelecky se prosadili Michal Rouha a Michal Hrádek.

9. kolo, úterý 31.10.2017 od 16:00 hodin, Tipsport arena
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
2
 
Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
4
 
Třetiny: 1:2, 0:1, 1:1.
Branky a nahrávky: 10:29 Rouha (Hledík), 51:54 Hrádek (Nedelka) – 6:00 Bačo (Macek, Konečný), 15:19 Bačo (Puczek, Cibuzar), 22:17 Puczek (Konečný), 57:42 Bačo (Puczek, Konečný). Rozhodčí: Homola – Bohuněk, Potůček. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 29:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
Dynamo Pardubice: Batěk – Heligr, Hrádek, Hrdlička, Kaštánek, Nedelka, Odehnal, Pavlík – Hebek, Herčík, Hledík, Kubíček, Lichtag, Marha, Rouha, Šťastný.
Žďár nad Sázavou: Vít – Macek, Adámek, Cibuzar, Grauer, Macek – Bačo, Bednář, Doležal, Konečný, Kouba, Malenovský, Matas, Picka, Puczek, Putz, Štola.

Do první velké šance se na začátku zápasu dostali hosté, Doležal se dostal za obranu a mířil sám na gólmana, na něj však nedokázal vyzrát. V 6. minutě už se Žďár ujal vedení, Macek dostal přihrávku do jízdy na levou stranu, jeho rána příklepem sice v brance ještě neskončila, ale poté úspěšně dorážel Robert Bačo – 0:1. Dynamo po devíti vteřinách potrestalo dvojnásobné vyloučení soupeře, po vyhraném buly nabil Hledík mezi kruhy Michalu Rouhovi, jenž příklepem poslal kotouč do sítě – 1:1. Batěk musel čelit několika samostatným únikům soupeře, Puczek si na něj bekhendovým blafákem nepřišel. I hostující mužstvo mělo možnost přesilovky pěti proti třem, v ní si vzalo své vedení zpět na svou stranu. Puczek adresoval svou přihrávku do předbrankového prostoru, odkud bezprostředně po přijetí kotouče pálil mezi tři tyče Robert Bačo – 1:2.

Na začátku druhé třetiny se Žďár nad Sázavou prosadil ve vlastním oslabení, chyby pardubických využil Jiří Puczek, jenž zakončil přesně nad lapačku brankáře – 1:3. Pádu hostujícího hráče u pardubické střídačky využil Hledík, ujal se puku a rychle s ním mířil směrem na branku, nahrál ho na levou stranu Marhovi, který ihned zakončoval, Vít se však stihl rychle přesunout a zakončit betonem. Na druhé straně mířil sám na brankáře opět Puczek, bekhendovým blafákem přestřelil branku.

Hned v první minutě třetí části nedokázal Bačo využít toho, že byl Batěk vyjetý z branky, zpoza branky se mu nepovedlo zasunout kotouč za brankovou čáru. Dynamu se dlouho nedařilo najít recept na překonání hostující obrany, těsně po skončení přesilovky na konci 52. minuty se jim povedlo snížit na rozdíl jediné trefy. Nedelka zavezl kotouč po levé straně až za branku soupeře, chvíli tam s ním vyčkával, až ho poslal do předbrankového prostoru, kde se nadvakrát prosadil Michal Hrádek – 2:3. Puczek mohl pět minut před koncem dodat hostům větší jistotu, v samostatném úniku ho dobrým zákrokem vychytal Batěk. Pojišťující branku se Žďáru nad Sázavou povedlo vstřelit v 58. minutě, po přihrávce od Puczka pálil přesně nad beton gólmana Robert Bačo, který tak dokonal hattrick – 2:4. Pardubičtí se v závěru snažili ještě něco s nepříznivým vývojem udělat, to se jim ale nepovedlo ani při šesti hráčích v poli.

Vzájemné zápasy 2017/2018
31.10.17 Dynamo Pardubice – Žďár nad Sázavou 2:4
2.12.17 Žďár nad Sázavou – Dynamo Pardubice 4:1
19.12.17 Žďár nad Sázavou – Dynamo Pardubice 3:2p
18.1.18 Dynamo Pardubice – Žďár nad Sázavou 2:1
10.2.18 Žďár nad Sázavou – Dynamo Pardubice 2:1
9.3.18 Dynamo Pardubice – Žďár nad Sázavou 8:1
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři