Mladší dorost otočil zápas s Havlíčkovým Brodem 

Mladší dorost otočil zápas s Havlíčkovým Brodem

02.11.2017 | Adam Joska

PARDUBICE — Pardubice po první třetině prohrávaly 0:2, zřejmě pomohl proslov v kabině o přestávce, jelikož ve druhé části otočily vývoj zápasu po brankách Tomka, Rouhy a Pavlíka. Ve třetí části se prosadili ještě Hrádek, Marha a druhou trefu přidal Michal Rouha (2+2). Dynamo se díky výhře přiblížilo bodově v tabulce celkům nad sebou.

13. kolo, čtvrtek 2.11.2017, Tipsport arena
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
6
 
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
2
 
Třetiny: 0:2, 3:0, 3:0.
Branky a nahrávky: 25:49 Tomek (Kloz, Rouha), 28:27 Rouha (Heligr, Kubíček), 36:25 Pavlík (Herčík), 46:49 Hrádek (Rouha), 47:47 Marha (Hledík, Nedelka), 53:50 Rouha (Odehnal) – 11:21 Vacík (Kopic), 17:51 Rauš (Kerber). Rozhodčí: Šindel – Holeček, Kis. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. Diváci: 70. Střely na branku: 68:25. Průběh utkání: 0:2, 6:2.
Dynamo Pardubice: Kraus – Heligr, Hrádek, Hrdlička, Kaštánek, Nedelka, Odehnal, Pavlík – Hebek, Herčík, Hledík, Kloz, Kubíček, Lichtag, Marha, Rouha, Šťastný, Tomek.
Havlíčkův Brod: Vácha – Kerber, Matula, Řehout, Trupl, D. Vacík, Zych – Dáňa, Dymák, Fiala, Juřica, Klofáč, Kopic, Pártl, Prýl, Rauš, P. Vacík, Vyvial.

Pardubičtí hokejisté přehrávali soupeře, jenže ten ve 12. minutě udeřil, Kopic nahrál na pravou stranu Dominiku Vacíkovi, který prostřelil brankáře Krause, jenž byl sice připraven zakročit, jenže kotouč mu propadl za záda – 0:1. V oslabení mohl vyrovnat Marha, který nedokázal využít chyby Matuly a na Váchu nevyzrál. V 18. minutě Havlíčkův Brod bleskově využil početní výhodu, hned po čtyřech vteřinách po vyhraném vhazování vystřelil obránce Kerber a mezi betony Krause ještě mírně tečoval kotouč Adam Rauš – 0:2.

Na začátku druhé třetiny mohl v přesilovce snížit Hledík, který dostal přihrávku mezi kruhy, kde byl zcela sám, jenže bekhendem přestřelil. Ve 26. minutě už se Dynamu podařilo přesilovku využít, z dorážky z předbrankového prostoru se prosadil Tomáš Tomek – 1:2. A o tři minuty později bylo vyrovnáno, Heligrovi sice střela vůbec nesedla, ale Michal Rouha při snaze tečovat kotouč si ho srazil k ledu a poté už ho dorážel do odkryté části brány – 2:2. V polovině zápasu mohl vrátit vedení na stranu hostů Juřica, jenž mířil sám na Krause, jenže jeho pokus zápěstím skončil vedle levé tyčky. Ve 38. minutě Pardubice otočily vývoj utkání, Zdeněk Pavlík měl mezi kruhy dost času na střelu, svou přesnou trefou zápěstím do levé části branky si připsal první zásah za Dynamo v extralize mladšího dorostu – 3:2. Ještě v samotném závěru třetiny našel Matula přesným křižným pasem v levém kruhu Vyviala, který ale nevypálil hned z první a Kraus se stačil včas přesunout.

Ve 48. minutě navýšil vedení domácích Michal Hrádek, když se Havlíčkovu Brodu nepodařilo vyhodit a on od modré poslal kotouč až do sítě – 4:2. O minutu později Vácha opět kapituloval, Hledík se dostal k zakončení před brankářem, odražený kotouč se dostal k Šimonu Marhovi, jenž uklidil kotouč do odkryté části branky – 5:2. Dáňa nedokázal trefit ideálně skákavý puk, když před ním byla odkrytá téměř celá brána. Naopak na druhé straně uzavřel skóre tvrdou ranou příklepem z mezikruží Michal Rouha – 6:2.

Vzájemné zápasy 2017/2018
23.9.17 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 6:5p
2.11.17 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 6:2
7.12.17 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 1:2sn
11.1.18 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 2:6
27.1.18 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 1:3
1.3.18 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 2:8
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři