20.1.2017

Junioři srovnali dvoubrankové manko, vezou dva body z ledu Slavie

PRAHA — Výhru po samostatných nájezdech získali v dalším extraligovém utkání pardubičtí junioři. Dynamo prohrálo v Edenu o dvě branky, pak ale srovnali stav Denis Kusý a Dominik Dušek, na další vedení domácích odpověděl 190 sekund před koncem třetí třetiny Václav Zídek. Pětašedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, vítěznou branku vstřelil, a to svou druhou v utkání, ve třetí sérii samostatných nájezdů Dominik Dušek.

DHL extraliga juniorů, 35. kolo, pátek 20.1.2017, Zimní stadion Eden

Slavia Praha

3:4sn
2:1, 1:1, 0:1 – 0:0 – 0:1
Branky a nahrávky: 8:06 Šteiner (Kohút, Matějka), 9:25 Kohút, 31:36 Matějka (Kohút, Rittig) – 10:53 Kusý (Hoskovec, Faltys), 21:35 Dušek (Zídek, Hoskovec), 56:50 Zídek (Faltys, Rohlík), rozhodující samostatný nájezd Dušek. Rozhodčí: Horák – D. Štětina, J. Štětina. Vyloučení: 7:6. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 32. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4.
Slavia Praha: Šorf – Zderadička, Krásný, Novák, Valík, Chvála, Rittig – Netolický, Furch, Heldák – Matějka, Kohút, Šteiner – J. Kučera, Mareček, Šergl.
Dynamo Pardubice: Klouček – Rudy, Faltys, L. Kučera, Javůrek, Zukal, Žouželka – Roubal, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Kubišta, Kusý, Štefka, Zídek.