23.8.2019

Deset gólů! Dynamo porazilo Zvolen 6:4

PARDUBICE — V předposledním domácím přípravném utkání se hokejistům Pardubic podařilo vyhrát nad loňským třetím týmem slovenské ligy 6:4. Utkání se Zvolenem se změnilo v zajímavou přestřelku, Dynamo, za které se dvakrát prosadil Radoslav Tybor, vedlo o tři branky, hosté ale dokázali ve třetí třetině srovnat krok. Vítěznou branku Východočechů vstřelil Juraj Mikuš v přesilovce v 53. minutě, kterou potvrdil trefou do prázdné kasy ve vlastním oslabení při soupeřově power play Patrik Poulíček.

Přát., pátek 23.8.2019, ČSOB Pojišťovna ARENA

Zvolen

6:4
0:0, 3:0, 3:4
Branky a nahrávky: 25:44 Kousal (Kindl; 5/5), 27:29 Piché (Pochobradský; 5/5), 38:41 Tybor (Kousal, Eklund; 5/5), 44:06 Tybor (Kindl; 5/5), 52:16 Mikuš (Locke; 5/4), 59:47 Poulíček (4/6) – 41:58 Švarný (Lawney; 4/4), 42:45 Hansen (Mráz, Špirko; 4/5), 46:27 Preisinger (Handlovský, Corrin; 5/5), 46:33 Hansen (Maier, Špirko; 5/5). Vyloučení: 7:7 (1:2, 3:2, 3:3), navíc Hovorka (Dynamo Pardubice) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 1250. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:4, 6:4.
Dynamo Pardubice: Kacetl – Piché, Eklund, Ivan, Zdráhal, Holland, Mikuš – Tybor, Kousal, Kindl – Hovorka, Locke, Mandát – Látal, Poulíček, Machala – Kratochvil, Pochobradský, Rolinek – Kusý.
Zvolen: Hollý – Corrin, Betker, Dubina, Švarný, Tomko, Maier, Lawney, Fatul – Špirko, Mráz, Hansen, Kolenič, Chlepčok, Thompson, Preisinger, Kelemen, Handlovský, Bonis, P. Halama, M. Halama.