16.8.2019

Bronz pro Amur. Chabarovsk bere třetí místo

PARDUBICE — Pětašedesát minuty hry nestačilo k určení vítěze souboje o třetí místo druhého ročníku Memoriálu Zbyňka Kusého. Chabarovsk i Vladivostok se vystřídaly ve vedení, bronz na pardubickém turnaji získali hokejisté Amuru po výhře v samostatných nájezdech.

Memoriál Zbyňka Kusého, 7. kolo, pátek 16.8.2019, ČSOB Pojišťovna ARENA

Amur Chabarovsk

Admiral Vladivostok

4:3
1:3, 1:0, 1:0 – 0:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 0:52 Golubev (Korjagin, Korobov), 38:30 H. Zohorna (T. Zohorna), 47:27 Golubjev (Gorškov, Vitásek) – 10:15 Bakoš (Lalonde), 14:41 Voronin (Kalašnikov), 16:15 Lalonde (Bakoš, Vicharev). Rozhodčí: Pilný, Úlehla – Frodl, Kis. Vyloučení: 4:8 (1:4, 2:4, 1:0), navíc Vjačeslav Ušenin 10 minut osobní trest – V. Strelcov 5 minut a osobní trest do konce utkání. Bez využití. Diváci: 650. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 4:3.
Amur Chabarovsk: Alikin – Vitásek, Jordán, Korobov, Korjagin, Turbin, Kondratjev, Alexandrov, Šulenin – H. Zohorna, T. Zohorna, Faizullin – Rudenkov, Golubev, Gorškov – Lazarev, Vjačeslav Ušenin, Vladislav Ušenin – Jazkov, Kapiturov, Veličkin
Admiral Vladivostok: Olkinuora – Almquist, Lalonde, Ugolnikov, Ibatullin, Djakov, Kalašnikov, Kozlovskij, Ostrovskij – Bakoš, Ljungh, Vičarev – A. Strelcov, V. Strelcov, Lomako – Voronin, Mereskin, Glazačev – Lisin, Petrov, Konnov.