33. kolo, pátek 7.1.1994 od 17:00 hodin, Zimní stadion Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec

Branky: 19. Veber, 26. Hřeben, 29. Šperger – 14. Lubina, 30. Zadina, 37. Zadina, 51. Procházka, 53. Měsíček, 60. Král. Rozhodčí: Balej – Novák, Šembera. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 4600. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:6.
Jindřichův Hradec: Hudáček – Veber, Šára, Hrubeš, Kozačka, Němec, Dvořák – Cmunt, Pitel, Šperger – Sailer, Czerlinski, Dufek – Hřeben, Koláček, Rohlík.
Dynamo Pardubice: Biegl – Měsíček, Malinský, Kapulovskij, Jančařík, J. Filip, Říčař – Šejba, M. Filip (29. Filipi), Lubina – Zadina, Král, Procházka – Pospíšil, Blažek, Vršanský (29. Slabý).

Domácí extraligový nováček sehrál před vlastním publikem nešťastný zápas a porážku si nezasloužil. Zápas začal ve velkém stylu, svého soupeře zatlačil před jeho branku, vytvořil si řadu brankových příležitostí, které ovšem spálili Pitel, Czerlinski, Cmunt a další útočníci domácího Vajgaru.

Přesto ještě v polovině zápasu Jindřichův Hradec vedl 3:1 a na vítězství hostů z Pardubic by si nikdo nevsadil.

Ti však do konce této části hry dokázali lacinými brankami vyrovnat a když přežili desetiminutový nápor Jindřichova Hradce v poslední třetině a v 51. minutě Procházkou dali čtvrtou branku, rozhodli nakonec o svém vítězství.

Vzájemné zápasy 1993/1994
12.10.93 Jindřichův Hradec – Dynamo Pardubice 1:2