Extraliga ledního hokeje, 33. kolo, pátek 7.1.1994, Zimní stadion Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

3:6
1:1, 2:2, 0:3
Branky: 19. Veber, 26. Hřeben, 29. Šperger – 14. Lubina, 30. Zadina, 37. Zadina, 51. Procházka, 53. Měsíček, 60. Král. Rozhodčí: Balej – Novák, Šembera. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 4600. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:6.
Jindřichův Hradec: Hudáček – Veber, Šára, Hrubeš, Kozačka, Němec, Dvořák – Cmunt, Pitel, Šperger – Sailer, Czerlinski, Dufek – Hřeben, Koláček, Rohlík.
Dynamo Pardubice: Biegl – Měsíček, Malinský, Kapulovskij, Jančařík, J. Filip, Říčař – Šejba, M. Filip (29. Filipi), Lubina – Zadina, Král, Procházka – Pospíšil, Blažek, Vršanský (29. Slabý).