15. kolo, neděle 24.10.1993 od 17:30 hodin, Zimní stadion města Pardubic
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
1
 
Motor Č. Budějovice
Motor Č. Budějovice
2
 
Třetiny: 0:0, 0:2, 1:0.
Branky: 59. Pavlas – 25. Horák, 30. K. Ťoupal. Rozhodčí: Vokurka – Unzeitig, Cambal. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 2859. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
Dynamo Pardubice: Biegl – Malinský, Říčař, Kapulovskij, Jančařík, Pavlas, Špelda – Šejba, Sekera (21. Filipi), Hejduk (41. Hejduk) – Pospíšil, Král, Weber – Zadina, Blažek, Slabý.
Motor Č. Budějovice: R. Turek – Benýšek, Bláha, Mainer, Němeček, Kubíček, K. Ťoupal – Bělohlav, R. Ťoupal, Božek – Rob, Horák, Pýcha – Podlaha, F. Turek, Brabec.

Na pardubickém ledě se urputně bojovalo o ligové body, a ty si nakonec zaslouženě odvážejí hráči z jihu Čech. Utkání se hrálo oboustranně v rychlém tempu a bylo soubojem brankářů. Ti byli největšími oporami svých mužstev.

Jihočeši byli útočnější, důsledně atakovali soupeře už v jeho obranném pásmu, a tak si vytvořili více brankových šancí, zejména v prvních dvou třetinách. Domácí se snažili překonat obranu soupeře rychlými protiakcemi, ale proti výborně organizované obraně Českých Budějovic se jen těžko prosazovali.

O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy hosté dokázali využít herní převahy ke střelení dvou branek. V závěrečné třetině domácí zmobilizovali zbytek sil, trenéři provedli drobné korektury v sestavě, ale nic to nebylo platné.

Vynikající Roman Turek v brance Českých Budějovic byl téměř k nepřekonání, domácí zužitkovali svoji převahu v této části hry až 99 sekund před koncem utkání tvrdou střelou Pavlase.

Vzájemné zápasy 1993/1994
24.9.93 Motor Č. Budějovice – Dynamo Pardubice 3:2
24.10.93 Dynamo Pardubice – Motor Č. Budějovice 1:2
28.11.93 Motor Č. Budějovice – Dynamo Pardubice 2:2p
18.1.94 Dynamo Pardubice – Motor Č. Budějovice 2:1
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři