21.12.2017

0:3 – 3:3 – 3:4. Dynamo získalo z kovbojky v Liberci dva body

LIBEREC — Každý chvilku tahal pilku. V Liberci sehráli starší dorostenci zajímavé utkání: vedli 3:0, nechali si vyrovnat, aby rozhodli v samostatných nájezdech, které rozsekl dvoubrankový Dominik Chára.

NOEN extraliga staršího dorostu, 28. kolo, pátek 29.12.2017, Home Credit Arena

3:4sn
2:2, 2:1, 0:4
Branky a nahrávky: 22:49 Bitman (Žůrek), 27:41 Vomáčka (Bieniek, Drábek), 30:54 Adamec (Rychlovský, Drábek) – 6:10 Poul (Kostka, Šír), 10:41 Antoníček (Chára, Rozlílek), 21:29 Chára (Rozlílek), rozhodující samostatný nájezd Chára. Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Kettner. Vyloučení: 4:6, navíc Charvát 10 minut osobní trest – Hybeš 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 2:2. Diváci: 68. Střely na branku: 39:21. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.
Bílí Tygři Liberec: Pařík – Adamec, Bieniek, Charvát, Ira, Nikolič, Šuráň, Žůrek – Bitman, Drábek, Hájek, Jiruš, Křepelka, Liška, Maťátko, Rychlovský, Šafařovský, Vomáčka.
Dynamo Pardubice: Vlk (30:54 Nečas) – Blažej, Dubovčí, Hybeš, Leder, Oliva, Pejzl, Škorec – Antoníček, Chára, Kostka, Poul, Rohlík, Rouha, Rozlílek, Šír, Tobiáš, Zeman.