HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012

Tabulka

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
33 út 17.9.2019 Vítkovice Třinec 4:3
 
32 út 22.10.2019 Hr. Králové Třinec 1:0sn
 
20 st 23.10.2019 Sparta K. Vary 5:1
 
17 ne 3.11.2019 Zlín Plzeň 1:2
17 ne 3.11.2019 K. Vary Olomouc 2:3
17 ne 3.11.2019 Sparta Kometa 5:4
17 ne 3.11.2019 Vítkovice Kladno 3:4p
17 ne 3.11.2019 Hr. Králové Pardubice 2:5
17 so 2.11.2019 Třinec Litvínov 2:0
17 so 2.11.2019 Ml. Boleslav Liberec 1:2
 
16 pá 1.11.2019 Liberec Vítkovice 3:2
16 pá 1.11.2019 Třinec Sparta 2:3
16 pá 1.11.2019 Plzeň Hr. Králové 4:1
16 pá 1.11.2019 Kometa Ml. Boleslav 0:3
16 pá 1.11.2019 Kladno K. Vary 4:2
16 pá 1.11.2019 Pardubice Litvínov 3:4
16 pá 1.11.2019 Olomouc Zlín 3:5
 
15 út 29.10.2019 K. Vary Pardubice 8:0
15 út 29.10.2019 Ml. Boleslav Olomouc 5:1
15 út 29.10.2019 Litvínov Plzeň 1:3
15 út 29.10.2019 Vítkovice Zlín 4:3sn
15 út 29.10.2019 Hr. Králové Kladno 2:1p
15 út 29.10.2019 Sparta Liberec 0:2
 
14 ne 27.10.2019 Plzeň Sparta 2:3sn
14 ne 27.10.2019 Zlín K. Vary 1:4
14 ne 27.10.2019 Liberec Hr. Králové 2:3
14 ne 27.10.2019 Kometa Litvínov 4:3sn
14 ne 27.10.2019 Olomouc Vítkovice 3:4p
14 ne 27.10.2019 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
14 ne 27.10.2019 Kladno Třinec 1:7
 
13 so 26.10.2019 Plzeň Třinec 6:1
13 pá 25.10.2019 Zlín Ml. Boleslav 4:0
13 pá 25.10.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
13 pá 25.10.2019 Olomouc Sparta 0:4
13 pá 25.10.2019 Kometa Pardubice 5:1
13 pá 25.10.2019 Kladno Litvínov 2:3p
13 pá 25.10.2019 Liberec K. Vary 0:4
 
12 ne 20.10.2019 K. Vary Vítkovice 4:1
12 ne 20.10.2019 Sparta Pardubice 2:1p
12 ne 20.10.2019 Ml. Boleslav Kladno 6:3
12 ne 20.10.2019 Třinec Liberec 5:2
12 ne 20.10.2019 Hr. Králové Zlín 5:6
12 ne 20.10.2019 Litvínov Olomouc 3:4
12 so 19.10.2019 Kometa Plzeň 3:1
 
11 út 22.10.2019 Kladno Kometa 2:3
11 pá 18.10.2019 Vítkovice Litvínov 2:0
11 pá 18.10.2019 K. Vary Ml. Boleslav 5:3
11 pá 18.10.2019 Olomouc Hr. Králové 0:2
11 pá 18.10.2019 Pardubice Třinec 5:2
11 út 8.10.2019 Zlín Sparta 1:6
 
10 ne 13.10.2019 Hr. Králové K. Vary 1:3
10 ne 13.10.2019 Ml. Boleslav Vítkovice 5:3
10 ne 13.10.2019 Plzeň Pardubice 5:3
10 ne 13.10.2019 Kometa Liberec 7:4
10 ne 13.10.2019 Litvínov Zlín 5:1
10 út 24.9.2019 Třinec Olomouc 7:3
 
9 so 12.10.2019 Olomouc Kometa 1:3
9 pá 11.10.2019 Zlín Třinec 2:5
9 pá 11.10.2019 Vítkovice Sparta 1:5
9 pá 11.10.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
9 pá 11.10.2019 Pardubice Liberec 3:2
9 pá 11.10.2019 Kladno Plzeň 7:5
9 st 9.10.2019 K. Vary Litvínov 4:3p
 
8 ne 6.10.2019 Třinec K. Vary 4:3p
8 ne 6.10.2019 Liberec Olomouc 2:0
8 ne 6.10.2019 Plzeň Vítkovice 4:1
8 ne 6.10.2019 Kometa Zlín 0:7
8 ne 6.10.2019 Litvínov Hr. Králové 6:5
8 ne 6.10.2019 Pardubice Kladno 3:2
8 ne 6.10.2019 Ml. Boleslav Sparta 1:2p
 
7 so 5.10.2019 Kladno Liberec 5:3
7 pá 4.10.2019 Ml. Boleslav Litvínov 5:1
7 pá 4.10.2019 K. Vary Sparta 2:5
7 pá 4.10.2019 Zlín Pardubice 4:3
7 pá 4.10.2019 Olomouc Plzeň 0:4
7 pá 4.10.2019 Hr. Králové Kometa 2:3
7 čt 3.10.2019 Vítkovice Třinec 4:6
 
6 út 15.10.2019 Sparta Litvínov 5:4p
6 út 1.10.2019 K. Vary Kometa 3:4
6 ne 29.9.2019 Třinec Hr. Králové 4:0
6 ne 29.9.2019 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
6 ne 29.9.2019 Liberec Zlín 6:4
6 ne 29.9.2019 Kladno Olomouc 4:3p
6 ne 29.9.2019 Pardubice Vítkovice 2:3
 
5 so 28.9.2019 K. Vary Plzeň 0:3
5 pá 27.9.2019 Vítkovice Kometa 0:3
5 pá 27.9.2019 Zlín Kladno 1:2
5 pá 27.9.2019 Ml. Boleslav Třinec 4:3
5 pá 27.9.2019 Litvínov Liberec 4:5
5 pá 27.9.2019 Olomouc Pardubice 3:1
5 pá 27.9.2019 Hr. Králové Sparta 4:2
 
4 ne 22.9.2019 Třinec Litvínov 3:2
4 ne 22.9.2019 Kladno Vítkovice 2:3p
4 ne 22.9.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:3
4 ne 22.9.2019 Plzeň Zlín 5:4
4 ne 22.9.2019 Olomouc K. Vary 3:2
4 ne 22.9.2019 Kometa Sparta 2:0
4 ne 22.9.2019 Pardubice Hr. Králové 1:2
 
3 pá 20.9.2019 Zlín Olomouc 1:4
3 pá 20.9.2019 Litvínov Pardubice 1:2
3 pá 20.9.2019 Ml. Boleslav Kometa 3:2p
3 pá 20.9.2019 K. Vary Kladno 7:4
3 pá 20.9.2019 Vítkovice Liberec 4:5sn
3 pá 20.9.2019 Hr. Králové Plzeň 6:5
3 čt 19.9.2019 Sparta Třinec 4:2
 
2 ne 15.9.2019 Kladno Hr. Králové 2:5
2 ne 15.9.2019 Kometa Třinec 2:1sn
2 ne 15.9.2019 Liberec Sparta 8:7p
2 ne 15.9.2019 Plzeň Litvínov 2:0
2 ne 15.9.2019 Pardubice K. Vary 2:5
2 ne 15.9.2019 Olomouc Ml. Boleslav 1:2p
2 ne 15.9.2019 Zlín Vítkovice 2:3
 
1 so 14.9.2019 Hr. Králové Liberec 3:6
1 pá 13.9.2019 Třinec Kladno 6:2
1 pá 13.9.2019 Litvínov Kometa 2:1
1 pá 13.9.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
1 pá 13.9.2019 K. Vary Zlín 2:1
1 pá 13.9.2019 Vítkovice Olomouc 1:2p
1 čt 12.9.2019 Sparta Plzeň 7:6p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:06x
2:12x
2:1pp2x
2:1sn1x
3:12x
3:25x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:02x
4:14x
4:23x
4:34x
4:3pp3x
4:3sn2x
5:15x
5:22x
5:34x
5:42x
5:4pp1x
6:11x
6:21x
6:31x
6:41x
6:52x
7:31x
7:42x
7:51x
7:6pp1x
8:01x
8:7pp1x
0:22x
0:33x
0:43x
0:71x
1:26x
1:2pp3x
1:33x
1:43x
1:51x
1:61x
1:71x
2:37x
2:3pp2x
2:3sn1x
2:55x
3:43x
3:4pp2x
3:51x
3:61x
4:51x
4:5sn1x
4:61x
5:61x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.