Tabulka

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
38 pá 22.1.2021 Plzeň Hr. Králové 5:3
38 pá 22.1.2021 Zlín Liberec 2:3sn
38 pá 22.1.2021 Ml. Boleslav Třinec 3:2
38 pá 22.1.2021 Č.Budějovice Litvínov 3:4
38 pá 22.1.2021 Vítkovice Olomouc 2:1
38 pá 22.1.2021 Kometa Sparta 2:4
38 čt 21.1.2021 K. Vary Pardubice 3:4
 
37 st 20.1.2021 Litvínov Třinec 1:2
37 út 19.1.2021 Sparta Č.Budějovice 6:2
37 út 19.1.2021 Olomouc Kometa 2:1p
37 út 19.1.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2sn
37 út 19.1.2021 Zlín Plzeň 2:0
37 út 19.1.2021 Liberec K. Vary 4:3
37 út 19.1.2021 Pardubice Vítkovice 3:0
 
36 ne 17.1.2021 K. Vary Olomouc 3:2
36 ne 17.1.2021 Ml. Boleslav Litvínov 2:3
36 ne 17.1.2021 Vítkovice Zlín 3:0
36 ne 17.1.2021 Plzeň Liberec 2:3p
36 ne 17.1.2021 Č.Budějovice Pardubice 1:2
36 ne 17.1.2021 Kometa Hr. Králové 1:2
36 ne 17.1.2021 Třinec Sparta 5:4sn
 
35 pá 15.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2
35 pá 15.1.2021 Třinec Hr. Králové 3:1
35 pá 15.1.2021 K. Vary Zlín 5:1
35 pá 15.1.2021 Litvínov Sparta 3:5
35 pá 15.1.2021 Vítkovice Plzeň 4:3
35 pá 15.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 2:1p
35 pá 15.1.2021 Liberec Kometa 2:3sn
 
12 út 12.1.2021 Plzeň Hr. Králové 1:4
12 út 12.1.2021 Vítkovice Olomouc 1:2
12 út 12.1.2021 K. Vary Pardubice 4:5
12 út 12.1.2021 Č.Budějovice Litvínov 4:3
12 út 12.1.2021 Zlín Liberec 4:3sn
12 út 12.1.2021 Ml. Boleslav Třinec 3:2
12 út 12.1.2021 Kometa Sparta 4:3p
 
34 ne 10.1.2021 Litvínov Pardubice 5:0
34 ne 10.1.2021 K. Vary Vítkovice 1:4
34 ne 10.1.2021 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
34 ne 10.1.2021 Č.Budějovice Zlín 3:1
34 ne 10.1.2021 Sparta Hr. Králové 4:1
34 ne 10.1.2021 Kometa Plzeň 2:3p
34 ne 10.1.2021 Třinec Liberec 0:2
 
33 pá 8.1.2021 Třinec Pardubice 1:4
33 pá 8.1.2021 Olomouc Sparta 0:3
33 pá 8.1.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 3:1
33 pá 8.1.2021 Plzeň K. Vary 4:3
33 pá 8.1.2021 Liberec Č.Budějovice 7:0
33 pá 8.1.2021 Hr. Králové Litvínov 3:1
33 čt 7.1.2021 Zlín Kometa 4:5
 
26 út 5.1.2021 Vítkovice Liberec 1:4
 
9 út 5.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2p
9 út 5.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:5sn
 
8 út 5.1.2021 Sparta Hr. Králové 3:0
 
7 út 5.1.2021 Zlín Kometa 0:3
 
5 út 5.1.2021 K. Vary Litvínov 4:6
 
6 po 4.1.2021 Plzeň Třinec 5:0
 
32 ne 3.1.2021 Č.Budějovice Vítkovice 4:3sn
32 ne 3.1.2021 Ml. Boleslav Zlín 0:1
32 ne 3.1.2021 Sparta Liberec 1:3
32 ne 3.1.2021 Hr. Králové Pardubice 3:2
32 ne 3.1.2021 Litvínov Olomouc 2:1p
32 ne 3.1.2021 Kometa K. Vary 3:0
32 ne 3.1.2021 Plzeň Třinec 3:4p
 
31 st 30.12.2020 Vítkovice Kometa 0:1
31 st 30.12.2020 K. Vary Litvínov 2:3p
31 st 30.12.2020 Č.Budějovice Plzeň 4:3p
31 st 30.12.2020 Olomouc Hr. Králové 2:3sn
31 st 30.12.2020 Pardubice Sparta 5:4
31 st 30.12.2020 Zlín Třinec 2:3p
31 st 30.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 0:2
 
30 po 28.12.2020 Ml. Boleslav Kometa 3:0
30 po 28.12.2020 Olomouc Třinec 6:3
30 po 28.12.2020 Sparta Vítkovice 4:1
30 po 28.12.2020 Litvínov Plzeň 0:3
30 po 28.12.2020 Č.Budějovice K. Vary 3:4
30 po 28.12.2020 Pardubice Zlín 5:2
30 po 28.12.2020 Hr. Králové Liberec 2:3sn
 
29 so 26.12.2020 Liberec Litvínov 6:3
29 so 26.12.2020 Vítkovice Třinec 2:1sn
29 so 26.12.2020 Plzeň Ml. Boleslav 3:4sn
29 so 26.12.2020 Zlín Hr. Králové 1:2
29 so 26.12.2020 Olomouc Pardubice 3:5
29 so 26.12.2020 Kometa Č.Budějovice 10:4
29 st 23.12.2020 K. Vary Sparta 5:4p
 
28 út 22.12.2020 Hr. Králové Vítkovice 2:3p
28 út 22.12.2020 Sparta Zlín 10:0
28 út 22.12.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:4
28 út 22.12.2020 Litvínov Kometa 2:1p
28 út 22.12.2020 Pardubice Plzeň 4:1
28 po 21.12.2020 Třinec K. Vary 3:4sn
28 po 21.12.2020 Olomouc Liberec 0:2
 
11 po 21.12.2020 Pardubice Vítkovice 4:3
 
6 po 21.12.2020 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
 
2 po 21.12.2020 Litvínov Kometa 6:7sn
 
4 pá 18.12.2020 Třinec Olomouc 0:1
 
11 út 15.12.2020 Zlín Plzeň 2:1
11 út 15.12.2020 Sparta Č.Budějovice 2:1
11 út 15.12.2020 Liberec K. Vary 7:3
11 út 15.12.2020 Olomouc Kometa 1:4
11 út 15.12.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:4
 
8 út 15.12.2020 Litvínov Pardubice 1:2sn
 
3 út 15.12.2020 Třinec Vítkovice 6:0
 
27 ne 13.12.2020 K. Vary Ml. Boleslav 1:2sn
27 ne 13.12.2020 Vítkovice Litvínov 6:2
27 ne 13.12.2020 Liberec Pardubice 1:2
27 ne 13.12.2020 Plzeň Sparta 2:6
27 ne 13.12.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 3:5
27 ne 13.12.2020 Zlín Olomouc 1:4
27 ne 13.12.2020 Kometa Třinec 1:3
 
26 so 12.12.2020 Zlín Litvínov 0:2
26 pá 11.12.2020 Plzeň Olomouc 1:2p
26 pá 11.12.2020 K. Vary Hr. Králové 3:4
26 pá 11.12.2020 Č.Budějovice Třinec 2:1p
 
5 pá 11.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 3:2
 
4 pá 11.12.2020 Sparta Vítkovice 5:2
 
26 čt 10.12.2020 Kometa Pardubice 0:3
 
14 út 8.12.2020 Litvínov Vítkovice 1:0p
14 út 8.12.2020 Hr. Králové Č.Budějovice 6:1
 
9 út 8.12.2020 Zlín K. Vary 1:2p
9 út 8.12.2020 Liberec Kometa 2:1
 
8 út 8.12.2020 Ml. Boleslav Olomouc 6:1
 
7 út 8.12.2020 Třinec Pardubice 4:3
 
25 ne 6.12.2020 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
25 ne 6.12.2020 Litvínov Č.Budějovice 3:2
25 ne 6.12.2020 Hr. Králové Plzeň 1:5
25 ne 6.12.2020 Liberec Zlín 2:4
25 ne 6.12.2020 Sparta Kometa 6:1
25 ne 6.12.2020 Olomouc Vítkovice 3:2
25 ne 6.12.2020 Pardubice K. Vary 1:2sn
 
24 pá 4.12.2020 Plzeň Zlín 7:5
24 pá 4.12.2020 Třinec Litvínov 4:2
24 pá 4.12.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 5:2
24 pá 4.12.2020 K. Vary Liberec 4:3
24 pá 4.12.2020 Vítkovice Pardubice 1:5
24 pá 4.12.2020 Kometa Olomouc 5:1
24 čt 3.12.2020 Č.Budějovice Sparta 1:5
 
23 út 1.12.2020 Zlín Vítkovice 2:1
23 út 1.12.2020 Třinec Sparta 4:2
23 út 1.12.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:4
23 út 1.12.2020 Olomouc K. Vary 1:3
23 út 1.12.2020 Liberec Plzeň 3:6
23 út 1.12.2020 Hr. Králové Kometa 6:2
23 út 1.12.2020 Pardubice Č.Budějovice 3:2p
 
22 ne 29.11.2020 Zlín K. Vary 4:5
22 ne 29.11.2020 Ml. Boleslav Pardubice 3:2
22 ne 29.11.2020 Sparta Litvínov 2:3sn
22 ne 29.11.2020 Č.Budějovice Olomouc 2:4
22 ne 29.11.2020 Kometa Liberec 3:2
22 ne 29.11.2020 Třinec Hr. Králové 2:1
22 so 28.11.2020 Plzeň Vítkovice 6:3
 
21 pá 27.11.2020 Hr. Králové Sparta 1:2
21 pá 27.11.2020 Třinec Liberec 6:4
21 pá 27.11.2020 Zlín Č.Budějovice 2:3
21 pá 27.11.2020 Plzeň Kometa 1:2
21 pá 27.11.2020 K. Vary Vítkovice 2:1p
21 pá 27.11.2020 Olomouc Ml. Boleslav 0:3
21 pá 27.11.2020 Pardubice Litvínov 2:1
 
14 út 24.11.2020 Sparta Plzeň 1:3
14 út 24.11.2020 Ml. Boleslav K. Vary 11:4
14 út 24.11.2020 Pardubice Liberec 1:4
 
9 út 24.11.2020 Hr. Králové Třinec 0:3
 
8 út 24.11.2020 Č.Budějovice Zlín 1:4
 
6 út 24.11.2020 Litvínov Olomouc 4:3sn
 
5 út 24.11.2020 Kometa Vítkovice 2:3
 
20 ne 22.11.2020 K. Vary Plzeň 1:0
20 ne 22.11.2020 Sparta Olomouc 7:1
20 ne 22.11.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
20 ne 22.11.2020 Pardubice Třinec 7:6p
20 ne 22.11.2020 Kometa Zlín 5:3
20 ne 22.11.2020 Č.Budějovice Liberec 2:3sn
 
7 ne 22.11.2020 Hr. Králové Litvínov 4:1
 
19 pá 20.11.2020 Třinec Plzeň 3:1
19 pá 20.11.2020 K. Vary Kometa 4:2
19 pá 20.11.2020 Zlín Ml. Boleslav 3:7
19 pá 20.11.2020 Vítkovice Č.Budějovice 0:7
 
7 pá 20.11.2020 Olomouc Sparta 4:1
 
3 pá 20.11.2020 Liberec Litvínov 1:2sn
 
19 čt 19.11.2020 Pardubice Hr. Králové 2:5
 
13 út 17.11.2020 Třinec Č.Budějovice 6:3
13 út 17.11.2020 Litvínov Zlín 1:0
13 út 17.11.2020 Ml. Boleslav Sparta 2:3p
13 út 17.11.2020 Liberec Vítkovice 0:3
13 út 17.11.2020 Hr. Králové K. Vary 0:4
13 út 17.11.2020 Pardubice Kometa 2:1
13 út 17.11.2020 Olomouc Plzeň 1:2p
 
18 ne 15.11.2020 Litvínov K. Vary 1:2
18 ne 15.11.2020 Ml. Boleslav Liberec 3:4p
18 ne 15.11.2020 Hr. Králové Olomouc 4:0
18 ne 15.11.2020 Vítkovice Kometa 2:3sn
18 ne 15.11.2020 Pardubice Sparta 1:3
18 ne 15.11.2020 Č.Budějovice Plzeň 1:5
18 ne 15.11.2020 Třinec Zlín 5:2
 
17 pá 13.11.2020 Vítkovice Sparta 5:4p
17 pá 13.11.2020 Třinec Olomouc 5:2
17 pá 13.11.2020 Plzeň Litvínov 2:1sn
17 pá 13.11.2020 Zlín Pardubice 3:2sn
17 pá 13.11.2020 Kometa Ml. Boleslav 3:2
17 pá 13.11.2020 Liberec Hr. Králové 4:1
17 st 11.11.2020 K. Vary Č.Budějovice 3:2
 
14 st 11.11.2020 Olomouc Zlín 1:4
 
8 st 11.11.2020 Liberec Třinec 1:3
 
4 st 11.11.2020 Ml. Boleslav Kometa 2:1
 
2 st 11.11.2020 Hr. Králové Vítkovice 3:2
 
15 po 9.11.2020 Zlín Sparta 4:6
15 po 9.11.2020 Liberec Olomouc 2:1
15 po 9.11.2020 Vítkovice Hr. Králové 2:1
15 po 9.11.2020 K. Vary Třinec 2:7
15 po 9.11.2020 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:2p
15 po 9.11.2020 Kometa Litvínov 2:4
15 po 9.11.2020 Plzeň Pardubice 5:2
 
14 so 7.11.2020 Třinec Kometa 4:3p
 
5 so 7.11.2020 Sparta Pardubice 7:1
 
4 so 7.11.2020 Litvínov Plzeň 1:4
4 so 7.11.2020 Č.Budějovice K. Vary 4:5
 
9 ne 11.10.2020 Litvínov Sparta 1:3
 
3 ne 11.10.2020 Kometa Č.Budějovice 4:3sn
 
8 pá 9.10.2020 Vítkovice K. Vary 2:3
8 pá 9.10.2020 Kometa Plzeň 3:7
 
3 út 6.10.2020 K. Vary Sparta 2:3
 
9 ne 4.10.2020 Vítkovice Plzeň 4:5p
 
6 pá 2.10.2020 Č.Budějovice Vítkovice 2:3p
6 pá 2.10.2020 Sparta Liberec 3:0
 
19 út 29.9.2020 Liberec Sparta 3:2
 
5 út 29.9.2020 Olomouc Hr. Králové 1:6
5 út 29.9.2020 Plzeň Č.Budějovice 4:2
 
26 ne 27.9.2020 Ml. Boleslav Sparta 4:2
 
4 ne 27.9.2020 Hr. Králové Liberec 4:3sn
4 ne 27.9.2020 Pardubice Zlín 0:2
 
3 pá 25.9.2020 Plzeň Ml. Boleslav 4:2
3 pá 25.9.2020 Zlín Hr. Králové 2:3
3 pá 25.9.2020 Olomouc Pardubice 3:2
 
11 út 22.9.2020 Litvínov Třinec 3:6
 
20 ne 20.9.2020 Litvínov Hr. Králové 2:4
 
2 ne 20.9.2020 Sparta Zlín 3:0
2 ne 20.9.2020 K. Vary Třinec 2:5
2 ne 20.9.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:2
2 ne 20.9.2020 Pardubice Plzeň 3:2p
2 ne 20.9.2020 Olomouc Liberec 1:4
 
1 pá 18.9.2020 Plzeň Sparta 5:3
1 pá 18.9.2020 Zlín Olomouc 1:4
1 pá 18.9.2020 K. Vary Ml. Boleslav 3:2
1 pá 18.9.2020 Liberec Pardubice 7:1
1 čt 17.9.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 1:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:01x
2:111x
2:1pp6x
2:1sn2x
3:07x
3:15x
3:216x
3:2pp3x
3:2sn2x
4:01x
4:16x
4:27x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:02x
5:12x
5:27x
5:33x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:01x
6:13x
6:23x
6:34x
6:41x
7:01x
7:13x
7:31x
7:51x
7:6pp1x
10:01x
10:41x
11:41x
0:13x
0:25x
0:37x
0:41x
0:71x
1:29x
1:2pp4x
1:2sn4x
1:37x
1:412x
1:55x
1:61x
2:36x
2:3pp8x
2:3sn7x
2:47x
2:52x
2:61x
2:71x
3:45x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:53x
3:62x
3:72x
4:54x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:62x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.