HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012

Ptejte se: Sportovní Manažer

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 28 odpovědí v této kategorii celkem.

Jiří Kníže (knizovi.ujezd@seznam.cz)
25.11.2019, 09:50
 
Dobrý den , zeptám se jestli byl zájem vedení klubu o pokračovaní Schause a Ihnačáka ? Nebo neměli zájem oni ?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, trenéři ani vedení neměli zájem s těmito hráči pokračovat.
Filip
25.11.2019, 06:55
 
Dobrý den,
plánujete podstoupit nějaké konkrétní kroky směrem k lepší produktivitě týmu? Vaše kroky během působení jakožto SM v našem klubu zatím nic jako produktivita ani tomu podobné nepřináší.

Odpověď:
Dobrý den, snažíme se přivést hráče, kteří by produktivitu měli zvednout.
Alan
24.11.2019, 10:12
 
Dobrý den, zkoušeli jste Hovorku vytrejdovat?

Odpověď:
Dobrý den, ano, nějaké pokusy proběhly. Momentálně jednáme buď o ukončení smlouvy, nebo převzetí Markovi smlouvy jiným klubem.
Petr
23.11.2019, 19:48
 
Dobrý den,

Jaká je možnost, že by se do Dynama vrátili mladý hráči, co hrají na farmách týmů z NHL. Konkrétně Michael Špaček a Martin Kaut ?

Je možné očekávat v nejbližších dnech příchod (kvalitního) útočníka? Po odchodu Marka Hovorky (i před) je opravdu potřeba tento post posílit. Tým v útočné fázi není nijak výrazný. Nemyslím jen gólově, ale i co se týče přechodu do útoku a samotné hře v útočném pásmu.

Je ve hře doplnění trenérského štábu Aloisem Hadamczikem? Nebylo by dobré, kdyby pan Bělohlav s jeho asistenty k sobě měli zkušeného trenéra. Tím je nechci nijak podceňovat.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, naše mladé hráče sledujeme a hovoříme s agenty, zatím, že nevíme, že by se někdo vracel. Snažíme se každý den, bohužel v rozjeté sezoně to není jednoduché. Situaci posílení trenérského štábu neřešíme.
Tomáš
21.11.2019, 16:02
 
Dobrý den, proč posilujete obranu když funguje velmi dobře a funguje i Káca. Chce to posílit útok o nějakého střelce, který by rozhodoval zápasy.

Odpověď:
Dobrý den, obranu jsme museli posílit, z důvodu mála obránců, kdy každé zranění jednotlivého obránce, by nás dostalo do potíží.
Zdenek Novak (b24680@seznam.cz)
21.11.2019, 14:16
 
Pane Kverka, chapu, ze do klubu, ktery je uz nekolik let posledni, kterym uz nekolik let hybou sportovni, ekonomicke i eticke afery, ktery nema penize a ktery uz davno ztratil sve byvale renome, se kvalitni hraci asi nepohrnou a je velice obtizne je shanet. Diky tomu sem v prubehu sezony prichazeji hraci ”odlozeni” v jinych klubech, hraci s mizernymi statistikami, hraci, kteri i pri veskere snaze jsou schopni hrat i u nas - momentalne nejhorsim tymu extraligy -maximalne treti nebo ctvrtou radu. Mam dva dotazy:
Nebylo by lepe (herne i s jistou vetsi perspektivou do budoucna) na techto postech misto nich obehravat mlade odchovance?
Nebylo by presnejsi pouzivat u techto prichozich formuli ”hraci DOPLNUJICI kadr” nez POSILY ?
Dekuji za odpoved
Zdenek Novak

Odpověď:
Dobrý den pane Nováku, myslím si, že v týmu máme na pozici třetí a čtvrté pětky hodně pardubických odchovanců, kteří by postupem času měli převzít roli lídrů. Snažíme se tým jak doplňovat, tak posilovat.
21.11.2019, 10:30
 
Dobrý den pane Kverko chtěl bych se zeptat proč nevyzkousite třeba jenom na střídavě starty nebo na hostování do konce sezony někoho z chance ligy například Žalčíka, Račuka nebo Slováčka, který jsou produktivní ve svých klubech. Děkuji za odpověď. Hezký den

Odpověď:
Dobrý den Jane, měli jsme tu Honzu Kloze, který nám za ten měsíc pomohl. V tuto chvíli, nejsem úplně přesvědčen, že by nám hráči z Chance Ligy pomohli.
21.11.2019, 10:23
 
Dobrý den,
doufám, že neuvažujete o Dragounovi z MHK a jsou to jen JPP. Protože my potřebujeme ne doplnění, ale posílení!!!

Odpověď:
Dobrý den, příchod Michala Dragouna nyní není aktuální.
19.11.2019, 23:15
 
Dobrý den pane Kverko, chtěl bych se zeptat na několik věcí...Měl jsem info od mého kamaráda a hokejisty ze Slovenka, že přestupuje k nám do Pardubic...(Mário Luntner)...teď mi píše, že jde nakonec do Bolky...Kde se stala chyba?!? Dále bych se chtěl zeptat, jak jednáte se zahraničními hráči?(v jakém jazyce?). Ve skoro každé odpovědi ohledně přestupu hráčů zmiňujete, že vše je otázka peněz...Můžu se zeptat, kolik klub stálo rozvázání smluv s hráči jako je Trončinský, Marosz, Rolinek, Štěpánek? A kolik jsme za ně dostali? A jaké nové smlouvy u nás uzavřeli hráči jako např. Kusý a Ivan? Jak jste spokojen s prací trenérského štábu? Zaslechl jsem, že jste využil i služeb našeho bývalého hráče Honzy Koláře, který dělá mládež? V jakém rozsahu? Jak to bylo s trestem pro Jakuba Štěpánka? V KHL ten trest stále evidují...Nebyl to zbytečný luxus ho nechat sedět? Myslíte si, že Váš plat je adekvátní v poměru cena/výkon, jak se to často porovnává u hráčů? Děkuji za odpověď a přeji na konci soutěže posun v tabulce alespoň o jedno místo...

Odpověď:
Dobrý den Eriku, s Máriem Lunterem jsme byli dlouho v kontaktu, těsně před dohodu kontraktu dal přednost Mladé Boleslavi. Se zahraničními hráči komunikujeme prioritně přes agentury nebo v angličtině. Bylo přáním trenéra Lubiny, aby tito hráči zde nepůsobili, jednání byla složitá a určitě to klub stálo nějaké finance. Nedaří se celému týmu a nelze za to vinit jen trenéry, zodpovědný je celý tým. Neměli jsme jednoznačné vyjádření svazu, proto jsme raději nešli do rizika.
Studnicka Petr
19.11.2019, 15:32
 
Dobry den. Koukate se pri pripadnem posilovani treba na farmu AHL. Vim, ze prechod ze zamorskeho hokeje na evropsky dela hracum problem. Ale najdou se tam i hraci ze zkusenostmi z evropskych soutezi. Navic hraci tam nemaji buh vi jake platy a treba hrac jmenem Nathan Gerbe ma zkusenosti z evropskym hokejem ve Svycarsku v dresu Zenevy.
Dekuji.

Odpověď:
Dobrý den, angažování hráčů ze zámoří je vždy velká loterie a tuto variantu také zvažujeme, ale není prioritní.
Další stránky
123>>