HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012

Ptejte se: Generální ředitel

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 22 odpovědí v této kategorii celkem.

26.11.2019, 17:40
 
Dobrý den,tak zase posila 🤔. Z radnice přišly peníze,tak se to hejří. Pane řediteli kdy obyčejné fanoušky pozvete do VIP. Myslím si, že když jsou obyvatelé města Pardubic, tak na to mají právo, užít si trošku komfortu. Nemyslíte si to také? Doufám že mi konečně odpovíte? Předem děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, nevím úplně koho myslíte, ale jestli Romana Vlacha, pak jeho jako posilu beru. Je to pro mě centr, který může naskočit a oživit druhou formaci. Druhé otázce nerozumím, to se omlouvám.
Jaromír Šu rt
25.11.2019, 14:12
 
Dobrý den,

Co říkáte na to, že vás předchůdce p. Salfický naštvaným fanouškům na Kladně sdělil, že pokud se jim to nelíbí, ať na ten hokej nejezdí (nechodí)?? Sice sem u toho momentu nebyl osobně, ale z dostupných zdrojů tomu věřím. Myslím, že za posledních 7 let, měl pardubický fanoušek důvodu k radosti pramálo a tímto gestem jen ukázal, jak mu záleží na Pardubických fans. Navíc on je jeden mezi hlavniky viníky, kde se současný klub nachází. Na hokej se sice uz tolikrát nedostávám, ale dění sleduji pravidelně a věřte mi, že mi na osudu klubu záleží, protože již více než 20 let ho mám v srdci. A to že mu chybí sefereflexe ne třeba dodávat..

Odpověď:
Dobrý den, to co popisujete je situace po zápase, kdy jsme s Dušame šli mezi fanoušky diskutovat o situaci, ve které jsme. Vytvořilo se několik hloučků, já jsem diskutoval v jednom a Dušan v druhém. Stál jsem kousek vedle, ale slyšel jsem i část jeho obsahu. Ta věta je vytržená z rozhovoru, který nějakou dobu trval. Nemyslím, že by to bylo myšleno tak, jak píšete.
Zdenek Novak (b24680@seznam.cz)
24.11.2019, 22:05
 
Pane Sykora, stale si myslite, ze cesta, po ktere klub kraci, je spravna, jak jste prohlasil v zari tohoto roku v jednom z rozhovoru? Pokud ano, tak jste meli dopredu rici, ze Vasi cestou je cesta do Chance ligy. Pokud ne, muzete nam prozradit, jake kroky hodlate podniknout, aby ta ostuda, jakou se jako klub prezentujete, konecne ustala?
A jeste jeden dotaz - zbavovani se hracu (Rolinek, Hovorka, v podstate i Sykora), jejich vyplaty patri k tem vyssim, je smer, kterym chce klub vylepsit svou sportovni nebo ekonomickou stranku? Uvedomujete si, ze se milovymi kroky priblizujete k tomu, ze pohrbite klub v roce 70tileteho pusobeni v nejvyssi soutezi a tim pohrbivate praci mnoha generaci lidi pusobicich v klubu pred Vami? Dokazete se jim (tem , kteri jeste ziji) pak podivat do oci? A dokazete se pak podivat do oci tem generacim fanousku?
Dekuji za odpoved
P.S.: doufam, ze dostojite svemu slibu a budete i v dnesni zoufale situaci i nadale komunikovat s fanousky (jak jste sliboval) alespon na techto strankach, kdyz uz jste jiny komunikacni kanal zrusil a nebudete nasledovat sve predchudce v let minulych, kteri se v podobne krizi (je tu totiz opakovane uz patym rokem) uchylili k ”pstrosimu” efektu.

Odpověď:
Dobrý den, cesta je určitě složitějsí, než jsem si myslel v květnu. Měl jsem představu, že když tým posílíme tak jako se stalo, proběhne kvalitní letní příprava, budeme se pohybovat kolem 10 místa. Uvědomuji si situaci velmi dobře, to mi věřte. Marek Hovorka skončil proto, že výkony, které předváděl byly velmi špatné a navíc ne úplně dobře působil v kabině. Hráč s takovou smlouvou měl být lídrem, bohužel jím nebyl. Museli jsme něco udělat a tento krok považuji za správný. Určitě nastanou nějaké další změny, bohužel v hokejovém prostředí se dělají daleko pomaleji než v v klasickém firemním prostředí.
Tomáš
21.11.2019, 16:02
 
Dobrý den, proč posilujete obranu když funguje velmi dobře a funguje i Káca. Chce to posílit útok o nějakého střelce, který by rozhodoval zápasy.

Odpověď:
Dobrý den, je to z důvodu úzkého kádru. Máme 6 stabilních obránců, je třeba počítat s tím, že se může někdo zranit. Takto máme 7 + juniora, kterého zapracováváme.
MaK
21.11.2019, 08:53
 
Dobrý den, za Količe na skauta veliký, VELIKÝ palec nahoru, už jen kvůli atmosféře je třeba mít kluky, co nám vyhráli dva tituly, zpět v organizaci. Veliký palec nahoru i za Količe II a Kousyho. Toho je potřeba nutně udržet samozřejmě i nadále, je to náš kluk. Po sezoně JEDNOZNAČNĚ vrátit Náklyho, Špágra a Koukyho (už ta sranda s jiným klubem stačila, pojď už domů Kouky, samozřejmě do 2-3 lajny s odpovídajícím platem :-), a pokusit se o Buchteleho, Bambuse a Linharta. Když ne po sezoně, tak po další. Chci tím říct, doufám že se i nadále budete řídit našimi kluky, odchovanci. Na ty chceme chodit, ty chceme vidět, za každou cenu (i Kindl či Zdráhal, Tybor a podobní musí pokračovat, to jsou Pardubky!). Cizince už prosím jen minimálně, hráče máme, jen je dostat zpět...

A konečně k dotazu. Kdo navrhuje dresy? Rád bych příště přispěl s návrhem na další sezonu. Kdy a kam bych mohl návrh případně poslat? Nebude třeba zase anketa, aby se vybraly ty nejpovedenější?

Hezký den

Odpověď:
Dobrý den, díky za otázku. Návrh dresu obecně řeší náš marketing. Pokud máte nějaký nápad, klidně ho pošlete na Kristýnu Řezníčkovou. Ohledně ankety, není to špatný nápad, ale předčasný v tuto chvíli.
20.11.2019, 06:59
 
A co Petr Koukal?? Hradci se nedaří, třeba by přišel...

Odpověď:
Petr Koukal je v tuto chvíli hráč pod smlouvou Hradce Králové.
Zdenek Novak (b24680@seznam.cz)
19.11.2019, 15:59
 
Vase Odpovedi na existenci slibovane zhodnoceni lonske sezony a odpovednosti byvalkeho vedeni jste odbyl odpovedi, ze ”... první dvě otázky se týkají doby, kdy jsem v klubu nepůsobil, je to spíš otázka na Dušana, položte ji jemu” , byt si myslim, ze Vase prace by mela vychazet z analyzy lonske souteze - minimalne proto, abyste nedelali stejne chyby.
Na otazku ohledne navyseni odmen DR v prubehu roku jste odpovedel ”...ani já, ani Dušan nemáme ve smlouvách žádné odměny. Nevím, kde jste ty procenta vzal”.
Tak se zkusim zeptat jinak:
1. o navyseni odmen se mluvilo i na jednani zastupitelstva - byl jste tam a slysel to ? Nebo mi odpovite vetou ”k zadnemu navyseni nedoslo a ta castka take nesouhlasi”?
2. myslite si, ze posledni misto pro klub jako jsou Pardubice je takovym vysledkem prace GŘ, ktere si zaslouzi ohodnoceni ve forme sluzebniho vozidla znacky Volvo z penez danovych poplatniku?

Dekuji za odpovediOdpověď:
Dobrý den, 1. Na zastupitelstvu se diskutovalo obecně o navýšení objemu financí na platy. A je logické, že k nim došlo, když se doplnilo představenstvo o třetího člena. Stanovy společnosti to takto definují a do té doby bylo představenstvo pouze dvoučlenné. Do organizace přišel nový provozní člověk, vrátila se asistentka z mateřské, Petr Sýkora přišel do mládeže, Jaromír Kverka na pozici sportovního manažera. To jsou ve stručnosti ty navýšení o kterých se hovořilo. 2. Asi vás zklamu, ale Volvo o kterém píšete je součástí plnění našeho obchodního partnera. Znovu Vás zvu, vystupte z anonymity a přijďte na kávu, rád se s vámi pobavím o čemkoliv budete chtít :-)
19.11.2019, 15:41
 
Dobrý den,
proč klub nadále platí nájem v hale? Jestli se nepletu, tak klub měl splácet dostavbu haly v r. 2007/8 formou nájmu. Nyní už by měla být dostavba splacena. V případě sestupu klub stejně nebude schopen platit tak vysoké nájemné. Není na čase toto nějak dojednat s městem, resp. MRF? Těch 20M nám evidentně v rozpočtu chybí na posily. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, v současné době pracuji s kolegou na návrhu nové smlouvy, respetive na specifikaci nových parametrů. Věřím, že se nám podaří prosadit pro klub výhodnější podmínky.
Václav
19.11.2019, 15:20
 
Dobrý den, proč neodvoláte pana Bělohlava a nepřivedete zkušený trenéra, který už nějaký zkušenosti má budu jmenovat přiklady: Pavel Hynek, Václav Sýkora, Alois Hadamzcik, Zdeněk Venera, Josef Jandač? Díky za odpověď

Odpověď:
Myslím, že si Radek zaslouží prostor, jeho práci sleduje sportovní manažer, který ho i hodnotí. Za mě by měl dostat prostor.
Jirka
19.11.2019, 15:12
 
Dobrý den, psal jste, že rád budete komunikovat s fanoušky a zrušíte si Twitter? To co tam lidi píšou ohledně Dynama je vše pravda, tak by bylo fajn se k tomu postavit a snažit se v klubu něco změnit. Jinak spadnem o ligu níž

Odpověď:
Máte právo na svůj názor a i já mám právo na to si zvolit takový nástroj, který mi bude vyhovovat. A tím bude tato platforma. Už jsem v minulém dotazu popisoval důvody smazání svých sociálních sítí.
Další stránky
123>>