HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012

Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno:
Email:

 

Zobrazuji odpovědi 1–10 z 9471 odpovědí v této kategorii celkem.

Daniel Pečenka (hcp1@centrum.cz)
2.10.2019, 23:19
 
pro Jakuba Špačka https://www.youtube.com/watch?v=__wkW7W66z0

Odpověď:
Moc děkujeme za odkaz:)
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz)
30.9.2019, 21:10
 
Dobrý den,
Proč stále nefungují online vstupenky? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, online vstupenky by měly normálně fungovat. Pokud máte komplikace s nákupem, prosím obraťte se na info@hcdynamo.cz
Špaček Jan (spacek.jan@volny.cz)
30.9.2019, 11:13
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na stará videa, která běžela na kostkách... Myslím videa typu: dole v dole, raketovej pes s J. Lašákem, a Mikeš alias Fantomas.

Buď špatně hledám nebo už to je tak staré, že to na svých nových strínkách nemáte...
Plně to chápu, ale byly to videa pěkný...

Já je měl, ale častými pády systému, jsem o vše /i když jsem tvořil zálohy a zálohy furt/ , ale media jsou poškozena nebo chybí úplně přišel....

Děkuji za Vaši reakci a přeji Hezký den...

Bývalý fanoušek, který jezdil do arény, ale od roku 08 už Vás - jako tým Pardubi - mohu sledovat jen přes TV...

Ať se klubu daří... i když je pravda chtělo by to tahouny, jako byl právě klub v dobách sponzora /ČSOB a Moeler!!/ :-D , ale věřím že se zvednete - když jste si návrat do ligy - jako klub - vybojovali. Fanoušek Jan Špaček

Odpověď:
Dobrý den, některá stará videa bohužel uložená nemáme, protože zůstala uložená u některého z bývalých zaměstnanců klubu. Co najdeme, budeme postupně zveřejňovat na youtube kanálu.
Alan
28.9.2019, 20:52
 
Dobrý den,
chystá se v nejbližší době nějaký diskuzní kotel? Nebo jiná možnost jak komunikovat s vedením firmy?

Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, v tuto chvíli není stanoveno žádné pevné datum prvního diskuzního kotle od začátku sezony. Generální ředitel Martin Sýkora je velmi aktivní při komunikaci s fanoušky na twitteru.

Mohl by GŘ komunikovat na oficiálních kanálech klubu? Většina fanoušků nepoužívá twitter.

Odpověď:
Dobrý den, Martin Sýkora pravidelně odpovídá novinářům na dotazy. Jaromír Kverka se v tomto týdnu také vyjádřil v rozhovoru. Zatím není naplánovaný žádný určitý termín.
Alan
28.9.2019, 20:48
 
Dobrý den, je fajn, že jsou na stránkách lídři, ale budou se aktualizovat?

Odpověď:
Dobrý den, statistky by se měly aktualizovat vždy po odehraném utkání. Pokud tam naleznete nějakou chybu, budeme rádi, když nám o ní dáte vědět.
27.9.2019, 10:13
 
Dobrý den,

jsem fanouškem českého hokeje a sbírám autogramy českých hráčů, kteří působili v NHL. Chtěl bych získat osobně autogram od Jiřího Crhy, ale nevím, kde bych ho mohl zastihnout. Působil u vás v klubu a narodil se v Pardubicích, tak se obracím na vás. Nevíte, kde bych ho mohl zastihnout?Nebo bude někdy nějaká autogramiáda legend klubu?

Předem děkuji za odpověď
Michal Čáp


Odpověď:
Dobrý den, pan Jiří Crha žije v zahraničí a do Pardubic už skoro nejezdí. Většinou na začátek sezony, ale letos nedorazil. Váš email si poznamenáme a pošleme Vám na něj jeho emailový kontakt.
26.9.2019, 12:02
 
Dobrý den,
chtěl bych upozornit na ”grafickou úpravu” při vyhlašování soupisky před zápasem. U hráče je jméno moc dole, že je vidět jen horní část.
Nevím, jestli je to už vyřešeno, ale na derby to nevypadalo moc dobře.
Díky za opravu :)

Odpověď:
Dobrý den, na nedělní utkání s Vítkovicemi by už mělo být vše v pořádku.
Hanz
25.9.2019, 10:57
 
Dobrý den, kdy upravíte formát rozlišení našich hráčů při sestavě? Kdy není vidět jméno Dobrý den, na utkání nedělní utkání s Vítkovicemi, by už všechno mělo být v pořádku.

Odpověď:
Dobrý den, sestina by na nedělní utkání měla být již v pořádku.
Martin Němec (mat10@centrum.cz)
24.9.2019, 20:04
 
Dobrý den, na původních webových stránkách se u zápasů objevoval odkaz na video ze serveru hokejka.cz, na který když se kliklo, šlo si zpětně přehrát zápas, který se nestihl naživo nebo přímo. Na nových stránkách ale odkazy nejsou - pouze on-line reportáže. Doplníte tam i odkazy na videa ze zápasů?! Díky.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Odkazy určitě zapracujeme do reportáže nebo do pozápasového ohlédnutí.
24.9.2019, 19:18
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli plánujete vyvěsit dres s číslem 37 a se jménem Petra Sýkory pod strop areny? Kdo jiný by ho tam měl mít, když ne on.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, Petr Sýkora se zatím loučil pouze s kariérou v Pardubicích, proto vznikla aukce puků. Vyvěšení dresu se určitě v budoucnosti uskuteční, ale až po ukončení jeho celé hokejové kariéry.
Další stránky
123456>>
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň