Aktuality žáci, 4. třída

 

Předběžná nominace Karlovy Vary

úterý 7.11.2017 — Nominováno bude 10+2 - předběžně jsou nominování. Konečná nominace bude po pátečním tréninku.

Netušil,Šprync
Landsman,Blažek,Raďák,Novák,Šurc,Katzer,Kačírek,Kučera,
Procházka,Pithart.

 
 

Nominace neděle 5.11.2017 Tým 1 Tým 2

pátek 3.11.2017 — Tým 1 - Pardubice - Sraz 9.00 - zápas 10.00 - 13.00
Koudelka (Čepe),Pithart,Paar,Šimonek,Červenka,Matuška,Šulc,
Franz,Bílek,Panchartek.

Tým 2 - Chrudim - Sraz 8.30 (kabina Pardubice pro výstroj 8.00) - zápas 9.30-11.30
Netušil-Landsman,Novák,Procházka,Blažek,Raďák,Šurc,
Katzer,Kučera,Kačírek.

Každý hráč vyfasuje sadu dresů....

 
 

Turnaj Karlovy Vary 11.11.2017 předběžné informace

středa 1.11.2017 — Doprava bude auty po konzultaci s rodiči. První zápasy by se měli hrát v 10.00 tak jsou dvě možnosti, bud den předem nebo brzo vstávat.(kdo by náhodou neměl odvoz tak prosím nahlásit, abychom mohli naplánovat auta)
Nominace proběhne přístí pondělí a bude nominováno 10+2.
Startovné hradí klub.

K aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

 
 

Zápas proti HK v pátek 3.11.2017

středa 1.11.2017 — Sraz 14.00
Nominace - Netušil,Šprync,Koudelka
Landsmann,Novák,Procházka,Blažek,Raďák,Kačírek,Paar,Šurc,
Katzer,Kučera,Pithart,Šimonek,Červenka,Franz,Šulc.
Hráči, kteří nejsou nominováni na zápas tak mohou jít na trénink s ročníkem 2009 - 13.15 na ledě.

 
 

Nominace neděle 29.10.2017 Tým 1 Tým 2

pátek 27.10.2017 — Tým 1 - sraz 7.30 - Polička - Novotný
Landsmann - Landsman,Novák,Procházka,Raďák,Blažek,Šurc,
Katzer,Kučera,Kačírek.

Tým 2 - sraz 7.30 - Lanškroun - Sekera
Netušil - Šimonek,Paar,Pithart,Šulc,Panchartek,Franz,
Bílek,Matuška,Červenka.
Každý hráč je zodpovědný za dresy a štulpny.

 
 

Nominace neděle 22.10.2017 Slavia

pátek 20.10.2017 — Sraz - Pardubice 9.30 - odjezd 9.45 ---> Slavia

Netušil,Koudelka
Landsman,Novák,Procházka,Blažek,Raďák,Kačírek,Šurc,
Katzer,Kučera,Paar,Červenka,Franz,Pithart.

 
 

Nominace neděle 15.10.2017 Tým 1 Tým 2

pátek 13.10.2017 — Tým 1 - Pardubice - sraz 11.00

Netušil-Landsman,Procházka,Novák,Blažek,Šurc,Raďák,
Kačírek,Bílek,Kučera.

Tým 2 - Litomyšl - sraz 7.45

Šprync-Panchartek,Šulc,Matuška,Červenka,Pithart,Šimonek,
Katzer,Franz,Paar.

Každý hráč je zodpovědný za zasu dresů + štulpny. Na domácím zápase prosím rodiče o pomoc s mantinely.

 
 

Nominace Choceň 8.10.2017

pátek 6.10.2017 — Šprync- Panchartek,Šulc,Matuška,Bílek,Pithart,Šimonek,Katzer,
Franz,Paar.

 
 

Nominace Chrudim 7.10.2017

pátek 6.10.2017 — Koudelka, Netušil - Landsman,Procházka,Novák,Raďák,Blažek,
Šurc,Kačírek,Paar,Kučera,Katzer,Šulc,Franz,Šimonek.

 
 

Schůzka s rodiči ročníku 2008

pátek 6.10.2017 — Dnešní schůzka proběhne v kabině 2008 z důvodu zápasu A týmu.

 
 
Další stránky
<<345678>>
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři